Môže športová podprsenka nahradiť podprsenku na dojčenie?

Príspevok v téme: Môže športová podprsenka nahradiť podprsenku na dojčenie?
zanzi

Ahojte, zháňam si výbavičku, som v 6. mesiaci :)! Nedávno som obzerala podprsenky na dojčenie a zdajú sa mi podobné s tými šporotovými, ktoré mám doma. Máte niektorá skúsenosti s používaním športových podprseniek pri dojčení? Alebo mi odporúčate radšej nakúpiť si na to určené oblečenie? :) Objavila som aj milý eshop kojo.shop - poznáte to/ máte skúsenost? :) Vďaka za odpovede vopred. :)

eskii

... ja by som s tym zbytocne nevymyslala a isla normalne do tej na dojcenie... ked je na to urcena, tak naco hladat nejake ine varianty...

Martinka229

podla mna to nie je celkom okej, ale tak kazdemu asi co sedi, predsa len kazda mame uplne ine potreby v tomto smere :)

ivcaP

Tiez som chcela napisat nieco podobne. Dolezite je, aby si sa citila dobre a aby plnila funkciu. Inak je podla mna jedno, aku pouzivas.

domixie

povedala by som, ze najdolezitejsie je to, ako sa v tom budes citit ty. niekomu mozno staci aj obycajna podprsenka, niekto nosi zase len podprsenky na dojcenie. najlepsie bude asi ked si sama vyskusat, co ti bude pasovat.