Sexuálne obťažovanie

Príspevok v téme: Sexuálne obťažovanie
aron 003

Zaujíma ma váš názor na túto tému. Viem že ľudia zažili aj oveľa horšie veci. Dnes to už nejako neriešim ten človek bol opytý a nič a nič si nepamätá aspoň v to dúfam. Vlastne problém sa vyriešil v podstate sám a považujem to za jednorazovú záležitosť. Ide skôr o to ze tomu človeku som dôverovala bol to náš sused a rodinný priateľ. Keď ma s ním ocko zoznámil tak som ho ešte volala ujo az neskôr sme si potykali. Občas ma odviezol do školy. Stretávali sme sa každý deň pri venčeni psov. Raz večer keď k nám prišiel tak si s mamkou trochu vypili ako to na návštevách chodí sadol si ku mne s mamkou sa rozprávali ja som bola zaujatá filmom bola som už v pyžame. Mamka odbehla vedľa do kuchyne keď mi niečo začal hovoriť prísunul sa bližšie a letmo ma chytil za koleno a potom vyššie , spozornela som ale nevenovala som tomu extra pozornosť povedala som mu aby si odo mna sadol ďalej. Medzitým mamka prišla a všetko bolo ok. No o chvíľu sa to zopakovalo mamka odbehla do kuchyne a on sa na mňa natlačil a tentokrát pokračoval rukov vyššie po stehne to už mi bolo nepríjemné, vlastne sa to cele zvrtlo tak rýchlo že som si nevšimla ako mi odtahuje lem tričká pod ktorým som nič nemala okomentoval to a ja som len skríkla jeho meno zvolala na mamu ale ona neurobila nič povedala mu síce niečo ale v podstate si ma nezastala. V tom momente som úplne stuhla, cítila som sa ako nahá. Tento pocit vo mne pre trval ešte dlho. Je to z časti aj moja chyba ze som hneď neodišla alebo si na seba niečo nezobrala ale na strane druhej nebola som tam s nim sama. Fakt som to nečakala. Po tomto mi už jeho náhodné dotyky a celkovo jeho blízkosť bola nepríjemná no napriek tomu som ho mala stále rada, no zároveň som sa ho bála . Ak by som sa s ním vtedy odrazu prestala stretávať bolo by to divné. A tak sme ďalej pokračovali ako by sa nič nestalo až kým sa s otcom nepohádali a teraz sa stretávame len minimálne.

aron 003

Suchanka ďakujem za odpoveď. V tom čase som mala 14 rokov a bola som dosť utiahnutá. Trápila ma hlavne mamkina reakcia. Kládla som si otázku či mamka vedela čo sa stalo a ak áno či by reagovala inak. Nevedela som čo si o tom myslieť. Ten človek bol dospelý a vedel čo s ním robí alkohol. Dnes už som dospelá a na veci mam iný pohľad.

suchanka

Dá sa povedať, že bolo šťastie, že to takto skončilo. No osobne by som sa mu vyhýbala a aproste by som si ho nevšímala. Tam by to celé pre mňa proste haslo. No poviem ti tak, už len raz by to skúsil