Poraďte mi prosím nejaké lieky na upokojenie

Príspevok v téme: Poraďte mi prosím nejaké lieky na upokojenie
ondrej444

Ahojte,
poraďte mi prosím nejaké voľnopredajné lieky na upokojenie. Už dosť dlhú dobu mám problémy, že nezvládam bežné činnosti, ktoré som predtým robil bežne. Napríklad stretnutie s kým sa nestretávam každý deň, návšteva úradov, banky, pracovný pohovor, obyčajné bežné vyšetrenie u lekára atď. Vždy keď niekde prídem prebudí sa vo mne strach - začne mi viac búšiť srdce a celý sa trasiem, hlavne ruky. Pritom sú to naozaj bežné veci.
Uvedomujem si svoj problém a aj ho chcem riešiť, len k návšteve psychiatra som sa ešte neodhodlal. Za každú radu budem vďačný.

Romana115

Dobrý deň. Nazýva sa to úzkosť. Treba to riešiť, kým to neprejde do depresie. Nie je to vaša chyba, žiaľ v tejto dobe je to časté a lieky od dr.nepomôžu dlhodobo. Skúste sa obrátiť na tohto pána, ktorý mi pomohol plnohodnostne fungovať. Pomohol mi nielen s úzkosťami, ale i s problémami ktoré som mal v práci. Nie je doktor, skôr má dar vedieť ako na to a dlhoročnú prax. Posielam kontakt : 0910635259

pupavka18

Akoby panicka porucha... Strachom proste musíš prejsť, nič iné neostáva, ale pomaličky, vojsť do obchodu, keď je málo ľudí, a tak...
Áno, psychická pohoda musí byť, Antistress od jamieson, Barnys atd., nájdi si na nete, Weber naturals, aby ,že nie som reklama, proste komplex vit.B, omega 3 k tomu, aj na noc na spanie, melatonín, alebo od Barnys Hypnox Forte, bylinky a B6,

Chodiť rýchlou ,pravidelnou chôdzou ako terapia po obede, 3x v týždni min.,veď môžeš každý deň, usmievať sa, keď niekoho stretneš, čistiť hlavu, lebo myšlienky prúdia každým smerom,nemáš sebavedomie už, zlyhávaš pred najmenším krôčikom, neveríš si, stravu poriadnu, spánok či máš dobrý,.
skúšať vojsť do obchodu: usmiať sa, pozdraviť, verím si, zvládnem.... nejaké ťažké veci veľké veci dočasne odstaviť, pomaličky začať

simka111

Skúšal si už obyčajné magnézium alebo nejaké bylinky ???? Napr. medovka, rumanček ??? Viem, že lieky sú menej komplikované, človek to zapije a hotovo, ale bolo by dobré skúsiť na začiatok niečo neškodné.
Všade chvália Persen, ja osobne som ho neužívala, neviem to posúdiť :)