Stretnutie z ex po rozchode

Príspevok v téme: Stretnutie z ex po rozchode
Kevin kevin

Ahojte. Prosím o názor.

S ex priateľkou som sa stretol v jej práci na moje vyžiadanie,potreboval som sa pohnúť a počuť nejaké odpovede a vysvetliť nedorozumenia. Nechala ma ona.
Vysvetľoval som a celkom to zobrala,snažila sa aj vtipkovať smiať,chytila mi ruku či mám mozole už..to je na dlho...potom mi dala nech chytím jej...povedala že pocuva našu pesničku takú motivačnú o láske ale aj iné...rozprávala či má nové ako keby sa nič nestalo...no 3 krát povedala pri mojom vysvetľovaní že už je to jedno.....vŕtalo mi to v hlave....po pár hodinách som jej napisal že to beriem ako viac ..že sa mám uvedomiť....no že si ju nedovolím už prosiť...odpoveď žiadna...
Nedalo mi to a večer som napísal priamu správu ako som to bral dnes....
Rýchla odpoveď...nemám si namyslat,je koniec,späť cesta nevedie,mi už spolu nikdy nebudeme.

Ako to mu chcela len ublížiť?

sulecka

Najlepsie co uz po tolkych pokusoch mozes spravit, je proste na nu zabudnut a nechat uz vsetky pokusy na navrat. Proste ta uz nechce a tebe neostava nic ineho, ako sa s tym proste uz konecne zmierit

slobodnemaciatko

Jezismaria, zaloz este 300 tem o nejakej trupke. Proste sej na nu. Kto chce je s tebou a toho si mas vazit a nie toto.

ahjajjaj

nie, ukázala Ti, že si fajn a príťažlivý chalan. Ale to je tak asi všetko. Nechcela Ti ublížiť. Má Ťa rada, ale Ťa neľúbi. Už jej nepíš, nechci sa s ňou rozprávať, ohľadne rozchodu sa jasne vyjadrila, že jej na vzťahu s Tebou už nezáleží a nechce znova.