Opýtať sa ho či čakať

Príspevok v téme: Opýtať sa ho či čakať
Tatranka123

Ahojte, mám jedného super kamoša, poznáme sa niekoľko mesiacov. Nie sme z jedného mesta, stretli sme sa párkrát. Pred mesiacom mi povedal, že keby som chcela, nech prídem za ním, na vikend. Nemohla som vtedy. Po 2 tyždňoch mi to navrhol znova, no opäť mi to nevychádzalo, a nechcela som si prehadzovať už naplánované stretnutia.. povedala som mu, že nemôžem prísť, ale že o 2 týždne ak by sa dalo, by som prišla. Na to mi neodpovedal, a už sme sa o tom neskôr nebavili. No a teraz mám dilemu, či mu mám ja povedať, že by som teda prišla, alebo či mám čakať, či sa na to opýta… Najradšej by som sa ho hneď opýtala, či môžem prísť budúci víkend, lebo neviem, či to navrhne opäť sám alebo čaká na moju reakciu, no trochu mám obavu, či to nebude pôsobiť ako vnucovanie sa

dariniatko

neviem, ci si to cele nepokazila tym, ze si ho uz dva krat odmietla, ale tak vyskusat sa ho opytat nmozes a bud bude chchiet on, alebo uz proste nebude mat zaujem

sulecka

Na jeho pozvanie by som uz nejak necakala,kedze si ho viac krat odmietla. Ak chces skus mu napisat a uvidis, ci si proste este bude chciet najst cas

slobodnemaciatko

2x si ho odmietla, hadam sa zariadil uz inak. Nebude predsa cakat a podriadovat sa ako mopslik niekomu, kto ho natahuje ako gumu v trenkach. Teda ak je chlap.

blueberryNN

Povedala si mu, ze o dva tyzdne by si prisla. Podla mna je teraz na tebe toto potvrdit alebo zrusit. Necakaj a napis mu, ze mozes prist. Naozaj nie je dovod, preco by sa on musel znova pytat. Urcite mu to napis.