Nájdem si niekedy dievča ?

Príspevok v téme: Nájdem si niekedy dievča ?
DaviD123

Dobrý deň mám 22 rokov a mám psychické problémy už 12 rokov mám rôzne úzkosti a asi ešte štyri diagnózi. Som hanblivý človek kôli šikane zo základnej školy. Rodičia má nenávidia. Mám horšie obdobia aj lepšie. Ľudia v okolí nevedia žeby som bol chorý dusím to v sebe. Nikdy som nemal frajerku, neviem čo je lásky v živote keďže nikto má nemá rád. Veľmi veľmi by som chcel nejaké dievča. 90% času trávim sám. Keď sa niekedy rozprávam s nejakým milím pekným dievčaťom cítim sa tak dobre,len keby mi nebolo zle z mojich diagnóz. Nechcem ju sklamať že som chorý viem že je to nezodpovedné keď mám zle obdobia som nepoužiteľný.Aj keď mi je zle pomáham iným ľuďom lebo choroba ma naučila čo je v živote naozaj dôležité.Mám svoje podnikanie snažím sa. Ľudia s ktorými sa stretávam hovoria že som veľmi vtipný a veselý aj keď som chorý a mám üzkosti. Je možné aby ma nejaké dievča chcelo ?

kurajka88

Preco by to nebolo mozne. Ak bude ta spravna, tak jej ani choroba nebude vadit, no vsetkjo treba povedat hned na rovinu. A pomimo, je to nieco moc vazne?