Pochopenie EX

Príspevok v téme: Pochopenie EX
Kevin kevin

Ahojte.
Poprosím názor.
Ex bola silná emancipovana sebestačná žena. Vždy vedela každému povedať do očí čokoľvek. Počas rozchodu som sa pýtal aspoň dôvody,zaťala sa vyzerala že ju každá moja otázka dusi...potom povedala že chce pauzu...ja som nechcel...potom ok ale nech mi aspoň vysvetli konečne čo jej vadí... nič...pýtam sa máš iného ...nie....pýtam sa miluješ ma ticho...milovala si ma ...ticho...bolo aspoň niečo dobré na našom vzťahu....ticho.... samozrejme som ju prosil o šancu...hľadal sám vysvetlenia prečo...čo jej vadilo...keď sme si spolu začínali všetko sme si povedali čo kto chce nechce...robil som všetko aj navyše...a ona sa vzdalovala...no nikdy sa nechcela rozprávať....pri rozchode a par dní mi stále len hovorila že chce byť kamarátka...že si ma nesmierne váži... samozrejme som ďalej stalkoval...prosil aspoň o vysvetlenie nech sa pohnem ďalej ...stále len čo chcem riešiť...hľadal som chyby v sebe v nej ...ani sa nebránila...povedala že ona taká nebude ani to tak nechce...nechcela ma ani vidieť...odpisovala sporadicky....ani jedno prepáč,mrzí ma to,nejaké povzbudenie... nič...nechal som to tak...po 10dnoch som si spomenul že mám pri nej mikinu...tak som si ju chcel zobrať tak aby som ju nevidel...a ona že si to môžem prísť zobrať k nej,že ma nemá problém vidieť...tak som sa spýtal že či sa môžme aspoň porozprávať...že ja potrebujem nejaké odpovede aby som sa pohol ďalej ..zase že sa nemá o čom...
Môže sa takto správať človek čo si vás váži? Absolútne žiadny záujem ako mi je ,či niečo nepotrebujem...po rozchode z jej strany bola v hroznom stave niekoľko dní....keď som ju videl tak som sa ospravedlňoval a snažil sa jej všetko pekne písať aká je úžasná a tak. Neprosil som o šancu...teraz sa správa ako keby sa nič nestalo no riešiť nechce nič...
Veď ja som sa snažil vždy všetko vysvetliť ak som sa rozišiel ja...a to som neľúbil...čo si mám o tom myslieť..chcela byť kamarátka ja nie....povedal som že nikdy to nedokážem...10rokov sa poznáme a to mi nemôže pomôcť aspoň odpoveďami? Silná žena mi ani rozchod nepovedala priamo do očí...keď som vypisoval a hľadal odpovede tak sa urazila a povedala že mi chcela dať šancu ale je koniec...v správe,aj pri rozchode nikdy nepovedala že je koniec.
Nechápem....

martinisko

Problem na slovensku co sa tyka vztahov je ze vacsina tamojsich zien ma vacsie gule,odvahu,sebestacnost,kuraz nez vacsina tamojsich muzov...:D

"Ex bola silná emancipovana sebestačná žena."

pisticka

ono je to niekedy tak, ze clovek sa zasekne a nepovie ti nic, ziadne vysvetlenie, dovod. nechaj to tak, mozno s odstupom dlhsieho casu, ti bude vediet dat nejake dovody.

daniela2

Dôvodom jej rozchodu nie sú Tvoje chyby, ale to, že Ťa neľúbi, nie je do Teba zamilovaná. A nedokáže Ti to vysvetliť, lebo city sa vysvetliť nedajú. Jednoducho to tak cíti.

Kevin kevin

A veľa krát som písal že viem čo som urobil zle...nikdy ani reakcia aj na to že vieme byť spolu že sa len spoznávame...aspoň som ju prosil nech nieco povie lebo si budem vždy dávať šancu a nikdy nič. Reaguje len na normálny rozhovor....čo si myslieť????