taaak zaciname ale tazko

Príspevok v téme: taaak zaciname ale tazko
WEWERKA565

Zdravim ! s manzelom sme sa hecli a zacali sme so zdravsim zivotnym stylom. Problem je ze nasa kuchyna ni eje na domace varenie absolutne pripravena. Chystame sa buduci tyzden pozhanat vsetko potrebne. Citala som na nete ze najvacsi problem byva s hrncami a nozmi. Hrnce uz mame a teraz zhanam tipy na kvalitne odolne kuchynske noze, ktore mi vydrzia pekne dlho. Nejake tipy ktore su fajn a ktorym sa naopak vyhnut ? Dakujem krasne vopred za vsetky postrehy

Margareta465

U nás v rodine sa veľmi osvedčili nože IVO Solo a Premier. Veľmi dlho vydržia ostré, čo naozaj oceňujem.

Kika40

U nás v rodine máme tiež veľmi dobrú skúsenosť s nožmi dellinger. A celkovo s touto značkou. Majú prehľadnú stránku, tak skús pozrieť www.dellinger.cz. Ja už pokukujem po ďalšej sade nožov:-)

Pivonka37

Chcem sa len poďakovať za výborný tip..Objednala som tie nože dellinger a sú špičkové, krásne vyzerajú, ale aj ostré. Kúpila so rovno sadu a je to zároveň krásny doplnok v kuchyni.

evita87

Za mna mozem odporucit dellinger noze. Kupili sme sadu na dellinger.cz a lutujeme, ze sme ich hned nekupili. Super manipulacia aj ostrost.