Čo mám robiť ďalej ? Už som zúfala

Príspevok v téme: Čo mám robiť ďalej ? Už som zúfala
malamolnarova

ahoj, mam mensi problem a neviem ako sa mam z neho dostat von. mam 23 a priatel je o par rokov starsi. vo vztahu sme uz 7 rokov. na zaciatku vztahu som sa vzdala vsetkych kamaratok, vsetkeho toho co som mala a som sa moc naviazala na priatela. byvam u neho a z jeho rodicmi. teraz mam mensi problem. vo vztahu to prestalo fungovat, ale len z jeho strany. teda takto ja som zacala mat nejake pochybnosti o tom ze ma podvadza. neskor som to aj zistila ale on nevie ze ja viem. nieco v duchu mi zacalo vraviet ze nieco nieje v poriadku. zrazu som si uvedomila ze spolu uz ani nespime a ak ano tak je to take o nicom, bez vzrusenia, bez citov. moc sme sa pohadali pretoze som na neho nakricala potom ako som to zistila zacala som mu vraviet ze ma podvadza a podobne. zacal ma uistovat ze ma nepodvadza ze som jedina a ze ma miluje a vobec si to nevie bezomna predstavit. tak ako ta vo vztahu co miluje az moc som mu uverila. po par dnoch zrazu v noci zmizol. ked som mu zavolala povedal ze je z kamaratom. lenze mi to proste nedalo a tak som ai zalozila jeden ucet. zacali sme si spolu pisat a tam mi napisal ze ma podvadza z jeho kamaratku (neznasam tu zenu, moja nepriatelka len ked pocujem jej meno zostava mi zle). a teraz som uz v koncoch. milujem ho ale viem ze on sa uz nezmeni. ze to bude robit stale. mam chut ho opustit. ale neviem ako. co mam potom spravit ked nikoho ineho nemam? nemam ziadne kamaratky, proste nikoho za kym by som mohla ist a porozpravat sa. ako mam zacat od znova? najhorsie je ze kvoli pandemii som prisla o pracu a teraz mam problem najst si druhu. a pri nom mam vsetko. teda nie uplne. chyba mi to, tie stare casy, a ked som pri nom a spomeniem si nato tak mi je zle zo mna, z toho ze som neuspela. vsetko som pre neho robila, ba aj by som kvoli nemu zomrela. ale teraz som zufala, vsetko drzim vsebe, vsetky emocie vsetko. po veceroch len placem pri myslienke nato. kvoli nemu som sa prestala malovat, prestala som si lakovat nechty na vsetko som zanevrela. niekedy mam pocit tu uz nechcem byt. ako mam zacat od znova bez nicoho a nikoho?ja uz nechcem byt ta co si necha srat na hlavu. bola som mlada a blba. len ma mrzi to ze som to nechala tak dlhe roky. pre mna je uz laska slepa. jedna strana zo mna hovori ze ho miluje ale ta druha ho preklina a neznasa. tak ako mam zacat odznova ? ako ?? prepacte mi ze je to take dlhe a nevadi ak nedocitas. ja som sa len potrebovala niekomu vyrospravat.

Alan89

Zabudni na tu nulu ktora ta podviedla,nezasluzi si ta. blueberryNN dobre povedal(a) ze jednoducho odid od neho,keby ta lubil tak ta nikdy nepodvedie.Stanov si uz teraz ciel najst si noveho priatela a pracu.Aj na takejto negativnej skusenosti sa stavame silnejsimi a mudrejsimi ludmi.

Jojojojo

To su presne tie zeny co hlavna poziadavka na muza je pekna tvar a vyska minimalne 180 cm ( hlavne ze tie veci sa absolutne nedaju ovplyvnit. Tieto zeny su hotove z takych chlapov, ti chlapi si uvedomuju ze mozu mat hociaku tak to potom takto dopada. Teraz si urcite budes hladat aj tych menej atraktivnych , ktori budu radi ze ma zena o nich zaujem . Nekonecny kolobeh . Tak to dopdne. Tvojho priatela to absolutne nerozhodi, bude podvadzat aj tu dalsiu zenu.

slobodnemaciatko

1.Najdi si milenca, ked ta on ochudobnuje a zanedbava tvoje potreby. Urcite mas po ruke kopec nadsencov, len si to teraz neuvedomujes, co by ti zniesli modre z neba.
2. Uvedom si, ze si ovela lepsia nez ona, ktora ti len zavidi, snazi sa ti ublizit a ten tutmak jej na to skocil mysliac si, ze jej ide o neho. Tak dopadlo uz vela chlapov a take chuderky nikto nechce v zivote, tak sa nasilu trepu inym do zivotov.
3. Tie dve trosky uz vobec neries, praj im to, co urobili oni tebe.