Ako prať v súčasnej dobe?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prať v súčasnej dobe?
Ako prať v súčasnej dobe?

Ako správne prať sa najskôr učíme od našich babičiek a mamičiek, postupom času získavame vlastné skúsenosti a učíme sa z vlastných chýb. Len si spomeňte, akú neplechu dokáže urobiť červené tričko v bielej várke, alebo ako naštve košeľa zmenšená o celú veľkosť kvôli praniu na vysokej teplote - druhýkrát túto chybu neurobíme! Každý z nás však niekedy potrebuje pomocnú ruku, najmä v neobvyklých situáciách ako je táto.

misicka333

naraz, pracka uz mala svoje roky, takze uz sme to tak nejako cakali, ze proste odide tak sme sa dlhsie bavili o tom, ze aku kupit, do akej sumy, ci aj susicku a nelutujem, ze sme oboje kupili a naraz a kupovali sme to v Planeu, takze este nam to aj doviezli aj vyniesli, tak muz bol rad, ze to mal bez starosti :D

liah33ra

kurajka toto ma presne zaujimalo, ze ci by sa potom tie vone nebili, keby sa pouziva vsetko naraz. predsa aj samotny praci prostriedok ma nejaku vonu plus avivaza a este do toho tie pasiky. to by bolo asi pekne kombo voni. takze to staci takto, ze len dve veci z toho vlastne.

misicka333

klara ked ono je to o tom, co komu vyhovuje, my mame zvlast, aj pracku aj susicku mame zn. Philco a teda dobre nam oboje sluzi, muz tiez chcel, ze staci nam jeden spotrebic, ze nepotrebujeme aj jedno aj druhe, lenze ked mame priestor, tak som ho ukecala, ze bude lepsie, ked to budeme mat samostatne a teda oplatilo sa :)

kurajka88

Vies co ja striedam kapsule, gel aj sypky praci prasok. Nepouzivam vyslovene, ze len jedno. A kedze mam aj susicku, tak nepouzivam pri prani avivaz a tak do susicky pridavam vonne papieriky, aby pradlo vonalo

liah33ra

mala by som taku okrajovu otazku, alebo ako by som to nazvala. ake pracie prostriedky pouzivate. ci kapsule, gel alebo prach a preco. a ta ista otazka aj na susicku, ci nieco do nej davate, alebo len tak cisto s pradlom zapinate.