Dokončenie strednej školy

Príspevok v téme: Dokončenie strednej školy
Sofka4444

Ahojte v roku 2016 keď som mala 18 rokov som v 3. ročníku na SŠ prerušila školu kvôli psychickým problémom a mam na tej skole ukončené len 2 ročníky. Chceka by som sa opýtať ci je nejaká škola(napr nejaké súkromné gymnázium) kde by som si teraz ako 23 ročná mohla externe dokončiť školu. Ak treba platiť peniaze nie sú problém. Ide o to ze od prerušenia školy prešlo viac ako tri roky a na štátnych školách by mi tie dva ukončené ročníky neuznali a ja sa necítim na to začínať študovať celu strednú odznova. Za odpovede ďakujem.

dobibina

na tej skole si sa neskusala informovat? najlepsie ti tam povedia, ci ti uznaju doterajsie studium alebo budes musiet zacat odznova a ci to bude u nich mozne tak, ako by si chcela.

Kikicool666

www.onlinelifeblog.com

The world is changing, and we had been aware that the development of trendy technology is usually improving. And the best contribution produced by this ever-advancing generation of today is the computer. The laptop becomes at the start invented for calculations; however, with the quick development of this contemporary generation, there have been numerous helpful new capabilities and functions a laptop can provide to us. With a computer, we will print out essential files, reviews, and different vital files to meet the day by day needs of our paintings and research. By approach of a computer, we will speak with our cherished ones no matter their locations. We may be aware of the trendy occasions which have happened all over the globe because of computers.