Znasilnena?

Príspevok v téme: Znasilnena?
Niki34890

Ahojte...tazko sa mi to pise. Je mozne, ze som bola ako dieta znasilnena? Tak 4-7 rokov myslim, ze by mohlo byt to casove rozpatie. Tazko povedat...moja hlava si spomienky na detstvo uplne vytesnila. Ale ako dospelej (29 rokov) sa mi posledne roky stale vracaju spomienky na to, ze som mavala velke problemy s mocenim - palenie, bolest. Dalej si pamatam ako keby chrasty na vagine. Aspon myslim, ze to bola zaschnuta krv, od ktorej som tam mala vsetko polepene...tmave bordove chrasty na pyskoch...je mozne, ze ma niekto znasilnil a nepamatam si to? Alebo sa to da vysvetlik aj inak? Rozmyslala som, ze by som zasla aj za psychologom, ale vzdy si to rozmyslim...

AmalkaOm

Určite si niečo dramatické v detstve zažila,čo to bolo je diskutabilné i ked možno ani nie dôležité. Teraz ide o to,ako sa ty citis a co potrebuješ ,aby si bola spokojna a stastna. Citim,ze na terapku nechces ist kvoli odhaleniu bolavej pravdy,ale na druhej strane nam terapia pomoze vyrast a posunut sa z minulosti do pritomnosti....
Ano mozog vytesna vela bolavych detskych zazitkov a veru je to opodstatnene,kedze si s tym dieťa nevie poradit. Teraz je mozno ten cas,ked to potrebujes zvedomit ,precitit a mozno aj odplakat...vsetkym sa nejake veci deju,takze sa nemusis tolko bat ,drzime ti palce...

humienka5

povedala by som, ze by si mala navstivit psychologa a tam mu to vsetko vyrozpravat. on uz bude vediet, co a jak bude pre teba do buducna najlepsie a isto by ti podla mna zopar sedeni pomohlo sa s tym tak povediac vyrovnat a mozno aj zabudnut

terria15

prepac ale mne sa nejak nevidi, ze by sa ti to na taky cas podarilo vytesnit z hlavy a teraz len tak z nicoho nic si proste na to spomenies

bronimira

Noooo to neviem, ze by sa to az po tolkych rokoch vratilo, no suhlasim, ze navsteva psychologa by isto nebola na skodu. Len ci je dobre sa vrtat v minulosti, asi by som sa to snazila uplne vytesnit z mysle

ovomaltine

ten psycholog je tiez dobry napad, nejaky sukromny
mne sa to tiez nepozdava a mami sa spytat nemozes, ze ci si mavala nejake zdravotne problemy v detstve?
tie chrasty ma este napada, ze ci si si to sama nerozskrabala, ked ta to velmi svrbelo

daniela2

Prechladnutie, zápal mechúra spôsobuje u dievčat bolesti, štípanie a pálenie pri močení.
Neschopnosť postarať sa o hygienu intímnych častí často podráždenú pokožku. Ďalším zdrojom nebezpečenstva pre tieto partie je pánsky bicykel. Situácií a možností je dosť.

snejty

Preco si prisla k takymto myslienkam? Nepises, ze by si mala teraz nejake problemy. Mne to pride, ze asi vela citas psychologicku literaturu a pozeras psychologicke filmy. Skor sa priklanam k nazoru Omen. Nakoniec o svojom zdtavotnom stave si mozes precitat v zdravotnickej dokumentacii.

Omen

Znásilnená si URČITE nebola, ale ako dieťa si bola chorá.
Pálenie, bolesť pri močení - problémy s obličkami, močovým mechúrom, "tmave bordove chrasty na pyskoch" poukazujú na infekčné detské ochorenie.