Mám 17 rokov a túžim vlastniť mobilný telefón

Príspevok v téme: Mám 17 rokov a túžim vlastniť mobilný telefón
Jahodka2297

Dobrý večer? mám 17 o mesiac 18 rokov a túžim vlastniť mobilný telefón nemôžem si naň zarobiť pretože som na vozíčku mám svalové ochorenie moji adoptívny rodičia sa starajú o mňa a súrodencov najlepšie ako dokážu sú úžasní všetko čo potrebujeme máme a nakoľko mobil nie je životné dôležitý. Na však túžim mať telefón pretože ten môj sa mi rozbil keď som nevládala spadol mi z ruky a už nejde mobil som používala ako komunikačný prostriedok a na fotenie svojich zvieratiek veľmi rada fotím teraz si stále musím pýtať od mami telefón a je to nie najlepšie lebo tam nemôžem mať to čo ja chcem.
Preto prosím ak by niekto mal doma zvyšný nepotrebný zavádzajúci telefón veľmi budem vďačná ak by mi ho podaroval?
Môj otec nepracuje je veľmi chorý má problémy so srdcom bije mu len na niekoľko% a mama má tiež zdravotné problémy a všetok čas a starostlivosť venuje mne nepracuje teda
Fakt peniažky idú na potrebnejšie veci ako telefón.
Prosím ak niekto by mal darovať nech mi napíše
Vopred ďakujem a vážim si každý komentár ?

Amon

Ja ti mozem dat svoj stary v celkom dobrej kondicii len ma uz svoj vek takze je trosku pomalsi ked si na internete alebo na hry... Ale da sa s nim fotit velmi dobre a zakladne veci zvlada... Daj mi svoj email a dohodneme sa

snejty

Skor skus hladat cez FB. Su rozne skupiny v style Darujem, Zona bez penazi, Nevyhadzujte ale darujte atd. Potom skus charitativne organizacie, charity shop atd.
Vies tuna je to anonymne. Nehovorim, ze klames, ale kazdy sem moze anonymne napisat cokolvek a potom veci predavat dalej. Ked budes zhanat napr. na FB pod realnym profilom, skor ludia daruju nieco realnej osobe ako anonymovi z fora. Ak naozaj mobil potrebujes, tak drzim palce.

karka259

Keby som mohla, tak by som ti poslala, no momentalne nemame ani jene taky navyse. Vyskusaja ale pozriet bazos alebo fb, vela krat som tam viedela podobne inzeraty o tom, ze niekto daroval nepotrebny telefon