Aký bol Valentín? Darček pre Šebestovú vám vyrazí dych!

Táto diskusia patrí k článku: Aký bol Valentín? Darček pre Šebestovú vám vyrazí dych!
Aký bol Valentín? Darček pre Šebestovú vám vyrazí dych!

Valentín je obľúbený sviatok všetkých zamilovaných. Niektoré páry ho bojkotujú s tvrdením, že lásku si treba vyznávať každý deň a nielen raz v roku, no iné páry využijú tento sviatok na to, aby prežili deň nabitý romantikou. Ako strávili sviatok zamilovaných Magda Šebestová, ale aj najkrajšia žena sveta?

AAlenkaa

Inšpirovali ste ma, ten onglazz sa mi páči. Snáď to teraz stihnem do Valentýna zaobstarať...a keď nie, tak meniny koncom februára to istia :)

Svetlanka7

To vyzerá užasne :) ja som od svoho drahého zase dostzala na Valentína takéto funkčné tričká na kojenie od kojo.shop a mega ma to potešilo, keďže radi chodíme aj s malým po rôznych výletoch a na toto som pozerala už dlhšie

LenockaH

ja som dostala na Vianoce krásny darček od manžela a detí - sklenenú plaketu s našou fotkou. Príde mi to ako skvelý nápad aj na valentýnsky darček onglazz.sk :) ja si dám ešte vyrobiť do spálne zo svadobnej fotografie

Sandruska

To ja som dlhé roky nemala komu kupovať Valentýnsky darček, tak teraz si to užívam a vždy sa snažím prísť s niečím origoš :)) naposledy som mu urobila radosť s touto sadou na guľky ;) www.angrybeards.sk Akože za dvacku úplne peckovný darček

MagdaS

My si kupujeme navzájom, ja väčšinou dostanem kvety a manžel kozmetiku, alebo fľašu niečoho , čo má fakt rád