psychiater

zaricitka

tazko povedat, to vsetko zalezi isto od samotneho zdravotneho stavu pacienta. neda sa presne preto povedat, ci to ma byt raz do mesiaca alebo si stav pacienta bude vyzadovat kontrolu viac krat do mesiaca

Stellan

Poisťovňa prepláca kontroly najviac raz za mesiac. Takže ak to nie je psychiater na samoplatbu, tak častejšie sa to moc nedá.

Pertush

tak zavisi od zdravotneho stavu, niekedy som na kontrolu chodila kazdy mesiac, dnes uz raz za 3 mesiace...ale vsetko je o dohode, mne moja doktorka stale prizvukuje ze ak by som potrebovala tak nech pridem kedykolvek aj bez objednania....

cryguy

To je dosť dva mesiace. Ja som teraz čakal na kontrolu tri týždne a bolo mi to veľa, proste som sa tam tešil s tým, že sa posuniem dalej, no to nie je dôležité. No teraz mi predpísala lieky na podobne dlhú dobu a trochu sa obávam, že buudem toľko čakať, pretože vzhľadom na moje problémy, by bolo strašne veľa, čakať 2 mesiace možno viac.

ahjajjaj

ahoj, ja mám predpísané lieky na dva mesiace, a tak často aj chodím na kontrolu. Mesiac po kontrole sa mám telefonicky hlásiť, či je všetko ok...