Mravčenie v celých nohách aj chodidlách

Príspevok v téme: Mravčenie v celých nohách aj chodidlách
liwia

Kto to tu zažil asi vie o čom píšem. Neskutočné mravencenie, brnenie v nohách a v chodidlách. Veľmi nepríjemné každodenné pocity, ktoré obťažujú po celý deň nie len večer ako sa tu píše na niektorých stránkach. Vy ktorí toto zažívate máte aj problémy s so zlou rovnováhu? Tie všelijaké vitamíny B 6,magnezium a milgama, to je len lapak na peniaze. Nikdy nezmierni tieto hnusne pocity!! Ak ste tu niekto napíšte ako sa s tým vyrovnavate. Co preto robíte, cviky nepomáhajú, tie len vyrobia svalovicu viac nič. Tak píšte prosím, aj o tej zlej rovnováhe ci ma niekto ďakujem.

pa3kko

ako tiez ma napadlo to, ze to nebude len take obycajne mravcenie, ale asi to bude mat niekde neurologicky problem, za navstevu lekara nedas nic a mozno ti da fakt nieco, co ti v konecnom dosledku pomoze

ahjajjaj

fialka 5, odporúčala by som Ti pravidelné návštevy neurológa každý pol rok. Ten by Ti mohol vypísať aj kúpeľnú liečbu, po ktorej by sa mali Tvoje problémy zmierniť.

fialka5

tak ja mám tiež mravčenie ale v jednej nohe od lýtka smerom k chodidlu a prstom ,je to od chrbtice aj keď nálezy z MR sú akože v norme no mám takéto problémy už dlhší čas,absolvovala som aj reh. ale nepomohlo,neurologička mi dala len lieky od bolesti inak to nerieši,som sklamaná,neviem či už nie je žiadne riešenie,ja mám totiž aj bolesti v driekovej chrbtici a prenáša sa to aj do pravej nohy.Tak tiež neviem čo bude ďalej ak viete niekto poradiť čo ešte skúsiť budem vďačná.

Omen

Liwia,
návšetvu LEKÁROV by si odkladať nemala, lebo tvoj stav je zložitejší a treba zistiť, čo ti tieto problémy spôsobuje. Môže sa jednať o problém s cievami, obličkami, cukrovku, reumatoidnú artritídu...

blanika15

hmmm ale aj tak ked nad tym tak dumam a mavas to teda mnoho krat pocas dna, tak by som navstivila lekara. mozno mas niekde poskodene nervy a na to neviem, ci nejake vitaminy pomozu

ahjajjaj

ahoj, je to neurologického pôvodu, ide o nejaké poškodenie nervov. Tá milgamma slúži na výživu nervu, aby sa obnovili nervové bunky tam, kde sú narušené.