Som stary na kamaratstvo s detmi?

Príspevok v téme: Som stary na kamaratstvo s detmi?
Nosalek

Zdravím, chcel som sa opýtať, čo si myslíte o tom, že mám 18r, som chlapec a rád chodím vonku s dievčatami. Možno trošku divné je to, že majú 10-13 rokov. A o to ide. Moji kamaráti si myslia, že som divný. Mne nejde o nič iné len zábavu. Cítim sa pri nich dobre a to je v podstate dôvod prečo s nimi rád trávim čas. Proste si s nimi rozumiem. Nejde o nič viac, len kamaratstvo. Nie som žiadny pedofil ani nič. Teda si to o sebe aspoň nemyslím.

Aký názor na to máte vy?

Jofin

je to podla mna dosť divné :D akože ja osobne si neviem predstaviť, že by som v tvojom veku si rozumel s nimi, ale ako píšu aj viacerý, možno si mentálne na ich úrovni a preto si rozumiete, aj keď asi by si si mal začať hladať niekoho v tvojom veku

novierka

To je vcelku dost velky vekovy rozdiel a cudujem sa aj ja tomu riadne, ze si s takymi mladymi dievcatami rozumies.

Lemona

Neviem, no ked tak nad tym premyslam, tak je to take cudne. Chlapci v tvojom veku rozhodne vyhladavaju dievcata v inych vekovych kategoriach. Neviem no

Gretche

Ak je to cisto len priatelstvo tak ako nevidela by som v tom nijaky problem, no na druhej strane, 18 rocny chlapci uz okupuju kocky a teda strasie kocky tak preto sa im to zda byt proste cudne

Carie

Pokial ta sexualne nepritahuju tak nie si pedofil. A psychicky naruseny tiez nie. Podla mna by za tym mohla byt nejaka trauma z detstva ktoru si mozno priamo ani neuvedomujes a uz vobec nedavas do suvisu s tymto. Ludia radi odsudzuju kazdeho kto co len trochu vybocuje z normy.

Kris_tina

Uplne suhlasim s tym, co je napisane v prispevku od Omen.

Nechcem sa ta dotknut, ale skus sa realne zamysliet nad tymi moznostami, ak vies aspon trosku triezvo zhodnotit sam seba, myslim, ze v niektorej z nich sa sam najdes.

Na tvojom mieste by som sa s takou vekovou kategoriou prestala stretavat. Mam sestru vo veku tych dievcat, s ktorymi sa stretavas, a uprimne napisem, ze keby sa okolo nej obsmietal nejaky dospely 18-rocny chalan, dostal by pekne po papuli. A to nie som nasilnicka, ani nic podobne, ale toto znie jednoducho zvratene a choro a je to plne pochybnosti, ci nemas nieco ine v umysle. Predsa len take mlade dievca sa cisto teoreticky moze platonicky a nevinne zalubit do starsieho chalana ako ty a ty to mozes zneuzit... Proste nie. Je to divne a bodka.

Omen

Môj názor:

1. si na mentálnej úrovni 10 - 13 ročných dievčat,
2. psychicky narušený,
3. neznalý zákona,
4. skrytý pedofil.

Si vyber, buď to je jedna z tých možností alebo kombinácia viacerých!