nejest a pit???

Príspevok v téme: nejest a pit???
lenuška

potrebujem radu odbornika.... tento rok som sa konecne odvazila ist na modeling...teda... spomocou mijich kamosiek:)zobrali ma a powedali ze mam zaujimavu tvar ktora by sa im tam strasne hodila.... moc som sa potesila... az kym mi nepowedali: postavu mam tiez dobru ale trosku by sa mohlo popracovat na tych bokoch a brusku... ved o pol roka ta zoberieme bez castingu.............. teraz nic nejem akurat melon alebo cely den nic nejem a iba pijem... a pravdaze chodim do fitka.. ale ziadne zmeny nevidim... co mam robit....???? som uz zufala......:(prosim pomozte:(:(

ninqa

modeling je blbost, robila som to, a nestoji to zato, budes sa sama seba ubyjat, ze niesi ako tie ostatne, viem poznam to na sebe, aj ked som bola UPLNE ako tie ostatne, nevidela som to na sebe, len okolie to tvrdilo, az potom sa mi otvorili oci... Modeling je tvrdy job, pokial ide len o to ze musis schudnut, chudni pre seba, ak si myslis ze to potrebujes, nie pre druhych, inak sa to skonci rychlejsie ako sa to zacalo, viem co hovorim, zazila som to...

lusi

ahojko :) mozem sa spytat o aku agenturu ide??a aka si vysoka? treba si davat pozor aj na kadejake pofiderne agentury ktorym su peniaze prednejsie nez zdravie modeliek...

hhaaa

zacni zrat tampony namocene v dzuse jak to robia "modelky" =)))))))))))))))) ale neprezen to lebo ten dzus jeee hooodne kaloricky....