Problém so zoznamovanim

Príspevok v téme: Problém so zoznamovanim
r3t4der

Zdravím..
Do určitého veku som mal kamarátov až až..
Neskôr som sa snimi prestal baviť a už je to 5 rokov čo som sám ako prst..
Doteraz mi to vôbec nevadilo, nakoľko som sa samovzdelávanie do budúceho života, a trávil som tým fakt veľa času..
Pred dvomi rokmi som skončil strednú a toto je môj problém..
Nedokážem komunikovať s novými ľudmi..
Napr keď som prišiel na strednú, my trvalo zopár týždňov než som sa začal poriadne baviť so spolužiakmi atd atd..
Vždy mi nejaký čas trvá než sa otvorím a dokážem sa s niekym poriadne rozprávať..
No to je dosť problém keď sa chcem s ľudmi zoznamovať :D
Keď za mnou príde nejaký človek a dajme tomu pochváli mi auto, opýta sa má ako sa mám tak len odpoviem ale neviem ako mám nadviazať ďalšiu komunikáciu a už má to dosť j..be..
Ja by som chcel byt ten čo nadväzuje komunikáciu, ale príde mi to dosť weird začať sa rozprávať s niekym úplne cudzím :D

sitenetworld

The network of Miss Designer is also invincible!
The editor here wants to talk again, the network of Miss Designer is also invincible!
At the end of the film, Malinda's knowing smile made the editor see her appreciation of Angelia. They are the same in pursuing what they want. Malinda pursues her current life, so she has the courage to face the lack of family and friends and bears everything alone and proudly.
www.sitenetworld.com
A very interesting website

Domenikkes

Tu podla mna nemas inej rady, len ako to skusit. Nic za to nedas ak s niekym zacnes konverzaciu, vsak bud sa podari alebo nie. Stratit nemas co, len ziskat

lavila

...tak niektori ludia su proste taky ako ty, ze maju problem s komunikaciou. Ale ako proti tomu, to ti neviem povedat. Treba sa len snazit nadviazat ten kontakt, opatovne sa spytat ako sa ma, co ma nove a uz to dalej pojde.

Svetlanka7

musíš si skusiť nájsť niekoho so spoločnými záujmami aby ste sa mali o čom baviť a čo spolu robiť a preberať... ale verím, že pre niekoho kto je hablivejší to nejde tak lahko

Pertush

skus zoznamenie cez net a potom skus stretnutie osobne, ked uz budete co to o sebe vediet, mozno najdete aj nieco spolocne tak by to mohlo byt aj celkom fajn ?

hellriser

:D... to poznám veľmi dobre.. tiež som na tom v podstate rovnako.. a hlavne pre mňa je dosť ťažké sa rozprávať s niekým a hlavne niekým cudzím o niečo čo ma nezaujíma :D.. a tak tiež len väčšinou odpoviem na otázku, prípadne vypotim niečo čo ma vôbec nezaujíma :D.. bohužiaľ ja som introvert a tak väčšinou len počúvam.. alebo keď niekoho dobre poznám a je nejaká schopná a zaujímavá konverzácia tak sa rád aj porozprávam, ale to je skôr výnimka ako pravidlo :D...
... síce som ti nepomohol, ale aspoň v tom nie si sám :D..