Co hovoríte na podla mňa na neľudské zaobchádzanie na akútnom oddelení

Príspevok v téme: Co hovoríte na podla mňa na neľudské zaobchádzanie na akútnom oddelení
Dospelyautista

Dobrý deň, nechcem byť konkrétny, ale mám od viacerých dôveryhodných ľudí informáciu, že v nemenovanej nemocnici, psychiatrickým pacientom ráno vymknú na akútnom oddelení izbu a nechajú ich do večera na chodbe a tí pacienti ležia na zemi.Oni tvrdia, že to robia len preto, aby nepýtali pacienti lieky na spanie. Podla mňa je to hlúposť to môžeme podla tejto logiky vymknúť izby aj na internom, neurológii alebo onkológii. Pýtal som sa aj jednoho psychiatra, čo si o tom myslí, povedal že to nie je správne, že to je pozostatok z čias socializmu. Normálne by som to neriešil, lenže do tej nemocnice na ono oddelenie spadám aj ja,no nikdy som tam nebol a chodím radšej do inej nemocnice, keď som sa to dozvedel, kde toto nerobia. Ked mám depresie boli ma celé telo(som aj neurologický pacient) a osobne si neviem predstaviť, že by som ležal na zemi v bolestiach. Keď som to rozprával mojim známym nikto mi neveril, že to ešte v 21 storočí sa toto robí. Váš názor na túto problematiku?