Cesnak

Príspevok v téme: Cesnak
AkoTak97

Zdravím vospolok...Neviem či sa to už niekomu stalo alebo sa deje no skúsim... Po zjedení cesnaku mi býva zle... Avšak nie po surovom.. problém je napríklad cesnaková kraje na pizzy alebo niejake koláče s cesnakom. Pri vygrgnutí ho stále cítim aj celý deň a od žalúdka mi je dosť ťažko. V hrdle cítim akokeby niečo. Čo to môže byť poprípade ako s tým bojovať ? Ďakujem

lavila

..hovori sa, ze cesnak je dost tazky a napriklad vecer by sa jest ani nemal. Mozno to je len chvilkovy stav. Pokial ti nerobi dobre, tak ho obmedz.

AkoTak97

Tak vrátim sa o5 k tomuto príspevku...včera večer som sa ráno zobudil a musel som na wc...na wc som chodil asi každých 15 minút ..aj som raz vracal...odvtedy mám diétu som na čaji a súchych zemliach..boli ma celkom aj chrbát a dnes mi v bruchu dosť buble..no hnačka už nieje až tak vodnatá...snáď už bude len lepšie...PS: som v zahranici takže doktorovi najbližšie až piatok

Bohatier

Urcite ho nezavrhuj lebo za spravneho uzitia je i silnym liekom. Mal by sa jest len v surovom stave (bez tepelneho upravovania) a nie prilis casto (jeho sila nici i prospesne) proste s mierou (dokaze Ti v tele doslova poupratovat).