Želatina v medvedíkoch mi výrazne pomohla na kĺby a svaly

Príspevok v téme: Želatina v medvedíkoch mi výrazne pomohla na kĺby a svaly
KAPACITOR

Mám 51r. a mám psa s ktorým chodím už 10 rokov/40.000km každý deň v priemere 10km. Čo je ročne/4000km. Asi 2 roky nazad som začal evidovať bolesti kolien a citlivosť svalov na chlad a zranenia s dozvukmi aj 3dni. Tento rok cca. 15 marca som už nemohol vystrieť koleno a začali bolieť aj stavce na chrbáte. Každý krok bol vysoko bolestivý hlavne pri chôdzi z kopca a dolu schodmi, svaly/úpony po masáži konským balzamom sa vôbec na celom tele neregenerovali. Pomáhalo mi 15 min.nahrievanie kolena infražiaričom, niekedy aj 3xdenne. Najhoršie boli rána, nemohol som sa rozhýbať a stupiť na nohu.
Jeden cyklista mi poradil aby som začal jesť cukríky s bravčovej želatíny (medvedíkov). Prve 3 dni som zjedol denne 100g a skutočne sa mi výrazne polepšilo. V prebehu 2 týždňov som zjedol 2kg želatínových cukríkov. Musel som obmedziť prechádzky so psom na 1/2 lebo striedavo sa ešte bolesti vracali. Po cca. 3 týždňoch som prestal na nohu krívať a mohol som nohu úplne vystrieť. Znížil som dennú dávku na 50g/21medvedíkov. Od 15 apríla užívam ešte Triple Alavis podľa intenzity dennej pohybovej aktivity 1/2 - 1/1 odmerky denne. Dnes je presne 2 mesiace od začiatku denného jedenia bravčovej želatíny v cukríkoch(medvedíkoch) a 1 mesiac od užívania ALAVIS.
Už 2 týždne cvičím zhyby na hrazde a kolená už po dvoch mesiacoch zvládnu aj rotačné pohyby so záťažou. Celú kostru mám pružnú, svaly dobre regenerujú, vrátila sa svalová sila. Stravujem sa normálne, mám 2-3 hodinové prestávky medzi jedlami + 500mg Magnesium /deň. Ráno po prebudení o 5:00hod. vypijem 0,6l vody. Raňajkujem o 9:00hod. po 2h. prechádzke so psom. Nekombinujem sladké, slané, nepijem sladké nápoje.
Pravdepodobne som nemal v kolene a svaloch vôbec kolagén. Veľmi mi teraz pomohol 2 hodinový pobyt na slnku.
Stav sa zo dňa na deň zlepšil tak, že koleno a úpony už nemajú tuhosť ani bolesť.

KAPACITOR

Nemám dôvod a ani čas na zavádzanie. Moja príčina bolesti kolien a šliach bola z dlhoročnej, každodennej fyzickej aktivity.
Nemal som inú chorobu.Totálne vyprahnuté kĺby, šľachy a svaly od maziva je rozdiel ako mať choré kĺby z inej napr. metabolickej alebo pridruženej chorobnej príčiny.Treba lepšie čítať, resp. porozumieť môjmu príspevku.

petra_peta

Tak teraz som sa veľmi dobre zasmiala, odporúčim to môjmu lekárovi, ktorý mi stále hovorí, že má problém s kĺbami, určite sa pobaví :D :D :D

vipcontent

finding the right skills to your startup might be easier with those proven hiring guidelines. 
learn how to attract and maintain gifted human beings. read an interview with exgoogler david
[url=www.thevipcontent.com seo services[/url]

KAPACITOR

Huspenina je zdroj prírodného kolagénu. Niektoré "gumové"
cukríky obsahujú bravčovú želatínu. Je to napísané v zložení. Tá potom metabolizuje aj na mazivo v kĺboch. Jednoduché.
Ráno na lačno si dávam ešte polievkovú lyžicu olivového oleja
omega 3 a 6 kyseliny.