zlomenina predpriehlavkovej kosti

ujoJuro

@snejty - Trol alebo kripel si možno ty. Prispel som dnes po dlhej dobe do 4 tém a z toho som v dvoch prípadoch ľuďom odporúčal z tej jednej stránky len to, čo mám vyskúšané ja a asi 8 ľudí v mojom blízkom okolí. A keď to pomohlo pri urýchlení hojenia zlomenín mne a ďalším pár ľuďom, ktorých poznám, tak som jednoznačne trol. Ešteže si odporúčal "mumio, wobenzim atd." Takže asi budeš nejaký díler, nie? Podľa tvojej pokrivenej logiky :D
Vo zvyšných dvoch témach som odporúčal v jednej návštevu odborného lekára a v jednej overený jednoduchý recept, zaberajúci na poškodené trávenie. Takže asi tak.

tifaniass

Uf toto bude trvat...Dlho sa to hoji a najhorsie je, ze su to take tie male kosticky tam...To bude chciet hlavne klud...

snejty

Ty budes bud reklamny troll, alebo cisty kripel. Behom 5 minut si prispel do 4 roznych tem s roznymi zdravotnymi problemami a vsade odporucas ten isty produkt :D

ujoJuro

Dobrý deň, pri takýchto poúrazových stavoch na rýchlejšie hojenie veľmi dobre pomáha bylinné kombo od ozopa.sk. Mám s tým osobné skúsenosti tak ja, ako aj zopár ľudí v mojom okolí. Mne to výborne pomohlo pri zlomenom rebre a rebrá sa ozaj dlho hoja a človek sa nemôže ani poriadne hýbať. Zahojilo sa mi to dva krát rýchlejšie, ako kedysi pred rokmi, keď som mal taktiež zlomeninu rebra a o tejto kúre som nevedel.

snejty

Skus nieco na podporu hojenia - Mumio, Wobenzim atd. Viac asi spravit nemozes. Musis akceptovat dlhodobu pn. Prajem skore uzdravenie.