Fajčenie

Príspevok v téme: Fajčenie
AkoTak97

Zdravím obraciam sa na vás z jednou otázkou ..prestal som fajčiť . Teda presnejšie prešiel som z klasických cigariet na iqos...sú tomu 3 dní a dnes som začal cítiť v hrdle akoby hlien..hrdlo ma neboli len cítim pri prehltnutí že tam niečo je. Môže to byť kvôli tomu, že som prestal fajčiť a hlieny potrebujem dostať von ? Ak áno ako sa to dá ? Vďaka za odpovede vopred :)

slobodnemaciatko

Odkedy je hlien abstinencny priznak?
Bud sa tvoje pluca cistia a vylucuju hlien, alebo ta hento akoze zdravsie fajcenie viac zahlienuje. Hlienu sa zbavis niecim horkym - kava, caje na pluca a priedusky, grepy, chren s medom, fernet atd.

Renculaa

Hej hej vieš čo, stretla som sa s tým už, že mnoho ľudí, čo takto prešlo z klasických cigariet na iqos, malo s tým hlienom pár ní problém, no po krátkom čase to prešlo

david3832919

toto som aj ja mal, ked som prestaval s fajcenim. sekol som s tym zo dna na den, no po 2 dnoch som v krku citil akoby mi tam nieco branilo, jednoducho nejaku gucu. ked som si zafajcil tak ten pocit zmizol. takze som prestaval postupne, fajcil som kazdy 2. den potom kazdy 3. atd... no neviem cim by to mohlo byt u teba, kedze si nikotin uplne nevysadil, mozno ti chyba to kopnutie cigaretoveho dechtu do krku. skus to ako ja, daj si normalnu cigu a postupne prestavaj