Problém v spálni a moja žiarlivosť na vibrátor

Príspevok v téme: Problém v spálni a moja žiarlivosť na vibrátor
JozefFezoj

Ahojte.
V prvom rade ako väčšina sám neviem prečo tu píšem ale nemam nikoho blízkeho s kým by som tak chúlostivú vec riešil.
Začnem od začiatku.

Už dlhšie máme v spálni problém, teda mám ho ja.
Mám 39 rokov a s manželkou sme spolu 10 rokov. Máme dve krásne deti. ( to len k plodnosti)

Zial nastal u mna problem ten ako som mal vždy v živote pri partnerkách s ktorými som bol dlhšie a to je to že sa skoro spravím.
Ked som mal partnerky, frajerky nové ako aj manželku tak sex bol každý den, všetko je pre vás nove, vzrušenie prichádza či chcete či nie a aj ked sa vám sexovať nechcelo tak proste erekcia prišla a výdrž bola daná ´´treningom´´.
Lenže časom iskra opadne a už spolu sex nemáme každý den ale raz za týžden a teraz pri problemoch každý mesiac a niekedy ani to nie a tým padom trening 0 bodov a vzrušenie z noveho už opadlo a tým pádom aj s tou erekciou po sexe v ten isty den alebo další nie je ono...

Cize zhrniem to , čim som dlhšie s partnerkou tak to vzrušenie chýba, sexu je menej, a vydrž je v .....
Ked boli začiatky tak sa človek vzrušil raz dva a problem nebol.
S erekciou problem nemam, aj ked to už nie je ako ked som mal 20 ale problem je že ak sa spravím raz, večer som nepoužitelný skrz tu iskru a vzrušenie....
Potrebujem asi ako každý starnuci chlap viac predohry ako sexu ale to s manželkou nejde. Ona je ako stroj a z predohry spraví rýchlu zaležitosť.
Co sa týka sexu vela nevydržím. Ona si diktuje svoje tempo a všetko je podla nej a a tak to nemam v ´´rukach´´ ja ale ona a tym padom som do minuty vybaveny... A to sa dialo u všetkych mojich vztahov po roku, dva...
Velmi ma to mrzí, podstupil som aj zákrok na zrezanie uzdičky ale nepomohlo mi to. Bral som aj tabletky na oddialenie ejakulacie ale to je všetko len reklama nič viac.
Podla toho čo čítam články na internete tak je toto sposobene rýchlou masturbáciou v puberte, a telo si na to tempo zvyklo...

Problem čislo dva je ten, že mi to dáva riadne pocítit.
Nie je nič príjemne ist do postele s tým že ako nahle to na vas ide, tak sa urazí, ze zo mna nič, nech s tým niečo robím, ze to nie je normalne, že si to bude robiť sama, a to su veci ktore každeho muža psychicky zničia....
Bojim sa vobec niečo začať, pretože viem že budem slovne alebo gestikulaciou ponízeny....
Jej trpezlivost je proste nulova a mna to ubíja.
Aj keby som masturboval v dany den tak to nepomôže pretože proste v ten den ma už sex zaujímať nebude.
Neviem či mam ist za sexuologom alebo kam ja neviem......
Navyse si kupila vibrator ako že mi ho predvedie a hluposti ale poviem vam, ako sa mam cítit?
Vie si žena predstaviť že by mala tento zdravotny problem a muž si kupi umelu vaginu a este jej to chce ukazovať?
Príde mi to ako... Ja neviem či to niekto chápe, ake to je pre mna.

Robili sme to už všelijako, nikdy problem nemala, doknca bola velmi spokojna ale chápem že jej chýba vaginálny orgazmus, ktorý jej ja žial dať neviem....
Strašne ma to ako chlapa ubíja a navyše ak viem že to nie je moja vina a že na konci je len sklamanie a moje poníženie...
Je absolutne neempaticka, sebecka a neptrpezlivá.
Vsetky predohry premení do minuty na uragan a chce odomna nejaky výkon. Sex mame vačšinou len ked chce ona, ked riešim niečo ja tak nie lebo toto, lebo tamto, lebo hento, a tým že mame deti tak tých priliezitosti vela nieje a navyše pracuje vo firme kde sa robia denna nočna čiže.... A ked som toho už mal dost tak začala riešiť či nemam milenku, že neriešim sex nič atd... Je to ťažke s jej povahou...
Najlepšie je odpoved UZ TI MAL STAT... toto ma doslova ničí
Spravím ju ked tak orálne a mne nestojí a už tuto vetu počujem ako hrom z oblohy...
Cital som už o antidepresívach, že pomahju na oddialenie, rozne tabletky za desiatky eur, všetko možne... kopa chémie, neviem fakt....

Poprosím vás o názor, nie som žiaden trol ale citlivý človek , manžel, ktoremu na tom druhom záleží viac ako na sebe....
Dalsia operácia nema vyznam pretože to inač nebude čo sa tyka tej uzdy tak je to tak ako má byť už., Ja fakt neviem kam sa obrátiť.
Dakujem vopred za vás názor, prípadne skusenosti.... a prepáčte že je to tak dlhe
PS: nepíšte mi že sa s nou mam porozpravať, už sme sa o tom rozpraávali po každom sexe, vysvetlil som jej to čo teraz vam, ale proste vtedy ma rozum inde a ak tu temu riešime za beženho dna tak odpovede typu že ona nebude na 40 rokov bez sexu a take slaboduche vyhražky dojzmyselne že si na to najde niekoho ineho atd..... Cim to dlhšie trva začinam mať realny pocit že sa stávam frigydnym impotentom

Angelika3

Tvoja žena je stále aktívna a ako si napísal neempatická, čiže vlastne tak trochu mužatka a ty jej pasívny opak a to vidím ako problém v prúdení prirodzenej sexuálnej energie medzi mužským a ženským pólom, čo vedie k jej neuspokojenosti a strate tvojho záujmu.

dejana

Fúha, tak ty musíš byť riadne žiarlivý, keď žiarliš aj na takéto veci ako je vibrátor! Normálne tomu nechápem.

magduska

...lenze treba podla mna vyriesit ten hlavny a zasadny problem, ktory vo vztahu je...sexualny zivot to vsetko len odzrkadluje...

blueberryNN

Clovek, ktory ta miluje, s tebou nezaobchadza ako s handrou. Je mi nanic, ked o tom citam, ako sa k tebe sprava. Je to asi mojou velmi zlou skusenosti z minulosti, ale keby sa takto ku mne spraval moj partner, uz s nim nie som. Velmi smutne. O com ten vas vztah je? Ide z toho hroza, fakt velmi smutne.

ovomaltine

to je jasne, ze po jej poznamkach uz nemozes mat chut na nic. rozmyslam, ze ked ti pomohlo mat novy vztah, ... viem, nie je to riesenie a hlavne, nie dlhodobe
niektori ludia su taki natvrdli, neempaticki, ze sa im neda vysvetlit, ze na vec idu zle a ze takto sa to nezlepsi, len zhorsi

1mini2

Toto nebude len o sexe, podla mna sa vas vztah zmenil ochladol a preto sa to takto prenieslo aj do postele. Vyhrazat sa niekomu, koho milujem takto, ako to kde sme. Clovek predsa nie je stroj

JozefFezoj

Áno určite na tom niečo bude aj keď vždy bola v sexe sebeckejsia ako ja.
V posledných rokoch mam pocit ze nás večer je len o tom ze ja som s deťmi a ona síce právom unavená po 12h zmenách v práci ale večne na mobile...
Na mimibazare si vie zarobiť nejaké peniaze predajom veci, botasky a pekotiny co je fajn pre rodinný rozpočet ale mam pocit ze uz stratila pijem s realitou a prerástlo jej to cez hlavu.
Niekedy mám pocit že žijem a duchom.
Deti na mne veľmi lipnu a dávam im maximum co viem dat zo seba a času po práci.
Ked som ju začal pred časom ignorovat totálne na 3 týždne tak prišla s plačom že asi niekoho mam a ze ju necjcem už...
A ked sa jej spýtam že akonsa cítim ja keď tak žijeme už roky tak odpoveď žiadna...

Ale ovsem s mojou vydrzou to nema nic aj keď nie celkom ale bude rad aj tak za každú radu...
Možno sa mi raz zíde inde hhhhhhhh

ahjajjaj

Myslím, že Váš problém v intímnej sféry je len odzrkadlením toho reálneho vzťahu, keď ste si navzájom cudzí. Nikdy by som niekoho, koho milujem nepovedala, už Ti mal dávno stáť a ani by som sa nevyhrážala vibrátorom.
Najväčším problémom je tu absencia lásky a vzájomnej úcty.