Moje šteniatko je veľmi smutné

Príspevok v téme: Moje šteniatko je veľmi smutné
Nicolett

Ahojte mám problém , bola som si po šteniatko ktoré ma 7 týždňov ...už od prvého dňa prevzatia ani nestekol a ani sa netuli úplne ignoruje a je smutnucky :( prihováram sa k nemu ale vôbec nereaguje ... Neviem čo mám robiť či počkať pokiaľ si zvykne ...je to pre neho stresujúce nové prostredie , ale neviem ako mám postupovať potom . Nemáte nejaké rady ako ho trošku rozveseliť a prebudiť k životu ? Lebo keď hovorím že neraguje tak to myslím doslova . Ďakujem krásne

eskii

...treba vyskúšať veterinára, možno na niečo príde a možno si musí len zvyknúť na nové prostredie, nových ľudí. Hlavne s ním tráv veľa času, ak je to možné.

sachovanka

Moze si len zvykat, treba ho hladkat a mojkat ho. No mozno ho treba odcervit alebo nieco. Skus zavolat veterinarovi

SugarFree

Aby z toho nebol guľáš tu, šteniatka sa majú brať v 8 až 10 týždni. Väčšinou ich matka "odvrhne" a vtedy je vhodné ich od nej zobrať. Je to individuálne.

Nič si ale z toho nerob . Mne sa stalo to isté s prvým psíkom (tak isto v 7 mesiaci som ha bral a bolo veľmi smutné , je to vraj bežná praktika niektorých chovaťelov). Môže to mať však negatívne účinky ako na šteniatko tak aj na matku a môžeš očakávať, že sa z toho dostane do 1-2 týždňov bez ohľadu na to čo spravíš. (moje napr. nechelo žrať a keď som sa mu prihováral tak ako keby nebolo prítomné, nakoniec ale všetko dobre dopadlo :)

Ja osobne som si bral ďalšieho psika až v 9-10 mesiaci a nebol žiadny problém, bohužial niektorí chovateľia majú tendenciu zbaviť sa ho čím skôr....

Neboj nič bude dobre :)

Kiko22

možno to je len kvoli rpostrediu a musí si len zvyknpť, náš psík bol tiež dosť vystrašený ked sme ho doniesli ale nakoniec si zvykol a už je veselý :) ale keby to neprechádzalo tzak by možno bolo dobre ist k veterinarovi, či mu niečo neni... myslím po fyzickej stránke

slobodnemaciatko

A je odcervene?
Pokial ho trapia skrkavky tak byva smutne.
Odporuca sa mu dat do pelechu taky ten stary budik. Tikot hodin mu pripomina tlkot srdca.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.