Strach z nicoho

Príspevok v téme: Strach z nicoho
Ivicek8

Dobrý deň, chcela som sa spýtať ci ste sa niekto nestretol s takým pripadol že Vám býva stále zle akoby zo strachu že niekam mate ísť alebo do školy keďže mne za par tyždnou prichádza škola bojím sa jak to dám. Večne som v takom ako strachu že mi je na vracanie ale akoby to bolo len v hlave začnem sa tak vnútorné chvieť a vodu pijem po glgoch čo mi pomáha... Ako ste s niečím takým bojovali vy? Ci len ja mam taky problém ďakujem za odpoveďe

daniela2

Sestra má dcéru deviatačku a povedala, že budú mať 2 týždne na adaptáciu. Majú vtedy menej hodín, viac triednických a postupne sa vracajú do normálu. Tebe odporúčam, aby si si aj za pomoci spolužiakov porobil pár úloh, ak si počas dištančného nespolupracoval a pošli ich cez víkend. Inak sa školy nemáš čo báť, ani učitelia nie sú sprostí, aby si vychutnávali, že ste vygumovaní. Budú sa snažiť s Vami najprv veľa opakovať, až potom dôjde k nejakým písomkám a ústnym odpovediam.

alanyeka

www.blogreviewbook.com
A man was going to the house of some rich person. As he went along the road, he saw a box of good apples at the side of the road. He said, "I do not want to eat those apples; for the rich man will give me much food; he will give me very nice food to eat." Then he took the apples and threw them away into the dust.
He went on and came to a river. The river had become very big; so he could not go over it. He waited for some time; then he said, "I cannot go to the rich man's house today, for I cannot get over the river."
He began to go home. He had eaten no food that day. He began to want food. He came to the apples, and he was glad to take them out of the dust and eat them.