Psychicke problemy -slabosť - nesustredenosť

Príspevok v téme: Psychicke problemy -slabosť - nesustredenosť
bebekeks

Mam problem so sustredenim, koncentraciou, zapamatavanim. Mam pocit ze kazdu chvilu na mna pride slabosť a nedostatok energie. Mam vykyvy nalad, niekedy mam uzkost alebo depresiu. Som dost nepozorny. Rano sa mi velmi tazko vstava. Dlho mi trva kym sa mi nastartuje organizmus. Dost vela mocim (hlavne po kave, zelenom caji ...). Mam aj Gilbertov syndrom, ale snazim sa zit zdravo (obcas si zabeham, vybehnem po schodoch miesto vytahu, zdravo jem, dodrziavam pitny rezim, spim 7-8h ...) Neviem ci tie priznaky mozu suvisiet s GS? Chystam sa uz k lekarke aj k psychologicke. Neviete mi prosim niekto predbezne poradit podla svojich skusenosti ake dalsie diagnozy mozem cakat? Respektive nejake rady ? Vdaka za vsetky odpovede.

whotsite

workout, others are presenting guidance on approaches to remain productive and strain-unfastened in the course of this confusing time.
finding the right skills to your startup might be easier with those proven hiring guidelines. 
learn how to attract and maintain gifted human beings. read an interview with exgoogler david
 bizer. highlights: we're a group of startup fans, we've a 、global reach
www.newhotsite.com

ahjajjaj

Gilbertov syndróm stojí v pozadí únavy. Pri depresii je však človek slabý, nesústredený, má problémy si niečo zapamätať.

zaricitka

dopln si vitaminy do tela vitaminy a stopove prvy, skus aj ginko, to je dobre na pamat a prekrvenie. mozno to pomoze