Nevládzem. Milujem tú, ktorá nemiluje mňa

Príspevok v téme: Nevládzem. Milujem tú, ktorá nemiluje mňa
Fitnessman

Čaute. Som už na dne síl a neviem ako ďalej. Mam 28 rokov, moje srdce si vybralo srdce 21 ročnej, no to srdce si nevybral mňa. Je mi smutno. Od detstva mam hlavnú prioritu lásku a keď sa konečne zaľúbim, tak do nesprávnej osoby. Netrápi ma že som sám, trápi ma to, že ak začnem milovať a otvorim svoje srdce, tak nesprávnej osobe. Nikdy som nebol hajzel, nevyhľadával som vzťahy na jednu noc, sex som ešte popravde ani nemal. Chcem si to nechať pre tu pravú. Nie je problém to že by o mňa ženy nemali záujem, práveže majú, ale mne to nestačí, ako keby som to uspokojenie videl len v tej jedinej aby ma milovala. V konečnom vysledku si v živote prajem len to, aby som našiel tu ktorú budem milovať a ona bude milovať mňa. Či sa to ale splní, Boh vie. Tiež mi už začínajú trochu chýbať bozky, objatia, pohladenie po tvári, ležať vedľa seba a rozprávať sa. Chápete, obyčajne neobyčajne veci lásky. Občas si prídem že nepatrím do tejto doby...vdaka za akúkoľvek odpoveď. Potreboval som sa vyrozprávať.

Tiffany13

Ahoj, ja ta uplne chapem. Prechadzam si tym istym problemom. Tiez som spoznala niekoho na kom mi doteraz zalezi a su to uz mesiace a mesiace a stale mi nie je vsetko jedno. No pochopila som ze to nikam nevedie, akurat som sa trapila, bojovala s vlastnymi citmi a utapala sa v slzach.. niekedy je psychicka bolest horsia ako ta fyzicka. Bud to pride a najdes si s tym dievcatom cestu alebo to nechaj tak, cas vylieci a pomoze ti zabudnut.. Je lepsie sa zmierit s tym ze to tak jednoducho ma byt ako klamat sam seba ze sa ta druha osoba nauci lubit rovnako ako lubime my. Skus sa nejak odreagovat a nemysliet na nu drzim palce