Bradavica + operácia

Príspevok v téme: Bradavica + operácia
Sandri

Zistila som že mám na nohe bradavicu. Avšak idem na operáciu do narkózy o par dni. Momentálne kvôli covidu je ťažšie sa objednať na odstránenie, neviem či to je lepšie odstranit pred operáciou, nakoľko zotavenie po operácii bude náročnejšie, čítala som, že odstránenie bradavice z chodidla boli a ze človek nevie ani poriadne stupit na nohu. A je to vôbec vhodne ísť do narkózy s bradavicou? Nedostanem nejakú infekciu? Po operácii budem mat atb aj vseliake lieky proti infekcii. Ďakujem

Sandri

Bradavice som sa už raz zbavila a objavila sa opäť, presne keď netreba... nakaziť by som nemala nikoho, budem mat počas narkózy stahujuce pančuchy... potieram to lastovničikom, tak snad to zaberie

snejty

Bradavicu na nohe ti asi neodstrania na 1x. Ci uz na laser alebo na dusik treba ist viackrat v asi 2 tyzdnovych intervaloch. Neviem na aku operaciu ides, ale zvaz aka bude rekonvalescencia a ci budes moct pravidelne chodit na kozne. Tiez je dolezite, co ti idu operovat, lebo ak nohu, mozes sa ti virus z bradavice rozniest.
Kazdopadne informuj lekara, aby sa nenakazili pri manioulacii s tebou aj dalsi.