Rodina

Príspevok v téme: Rodina
nada5

Ahojte
Každý má svoju rodinu alebo rodinu získa oženenim sa, vydaním.
Vzťahy niesu niekedy také ake by mohli byť. Nie mali!q
Mňa len zaujíma aké je lepšie riešenie.. navštevovať viac alebo práveže čím menej ..niekedy mám pocit že všetko záleží len na mne ako sa chovam a snažím. Lenže nie vždy sa cítim ocenená..cítim skôr faloš ako úprimnosť..nehovorím o Tom čo všetko som počula poza chrbát,neviem či to bolo naschvál robené aby som to počula ..ale zhnusilo sa mi chodiť tam kde niesom 100%vítana. Myslím si že tam ešte platia pravidlá starej školy ..ty si to a máš robiť to ..nie ..každý má svoj život ,je iná doba . Na jednej strane som voči tomu tvrdohlavá alé na druhej ma to aj trápi . Sú aj horšie veci na svete ako toto. Je to ťažké ..cítim v sebe aj nenávis,no mám.na to dôvod cítim to

slobodnemaciatko

Clovek je tu na to, aby si vytvoril vlastnu rodinu, kde nebude opakovat chyby tej svojej z detstva, z ktorou ma udrziavat len diplomaticke vztahy, s rodinou partnera detto. O tom je pokracovanie rodu.

darrianna

Chodím len tam, kde cítim, že majú radosť keď prídem a nie tam, kde mi dajú hneď pocítiť, čo ich otravujem!

tymra

myslim si, ze clovek by nemal chodit tam , kde citi, ze ho nemaju radi alebo si z neho robia len posmesky asi tolko. ty sa nemozes donekonecna prisosobovat niekomu, kto si to vobec nevazi, skus sa nad tym celym zamysliet aj takto