Nestastie v laske

Príspevok v téme: Nestastie v laske
astronaut2021

Dobry den, pisem aby som si vyliala srdce a vyrozpravala sa... Neviem najst stastie v laske. Mam skoro 18 rokov a nikdy som nebola vo vztahu. Pred asi polrokom som spoznala chlapca ktore som milovala. City boli vzajomne a konecne som sa citila stastna. No nevyslo to a uplne ma ignoroval. Dovolim si povedat ze to bola moja prva laska, no odmietnutie bolo tazsie niekolko mesiacov mi trvalo kym som sa preniesla. Prednedavnom som stretla dalsieho chlapca. Z predoslej skusenosti som vedela ze sa nechcem naviazat hned zo zaciatku uz nedokazem mat opat zlomene srdce. Boli sme spolu von vsetko bolo uzasne, dnes mi napisal ze ci sa stretneme ze mi zavola, no nezavolal. Uplne ma odignoroval a nechal cakat cely den. Preco sa mi to deje uplne ma to zoziera vo vnutri. Mam ho rada a myslela som si ze nieco z toho mohlo byt len to chce cas. Ale po tom co spravil je koniec. Vo vnutri som uplne mrtva, ja viem ze mi poviete ze som este mlada a mam cas ze este niekoho stretnem 100x lepsieho, to ano nepopieram.. Ale ved predsa teraz som v tych najlepsich teenagerskych rokoch zivota. Aj ja chcem uz konecne spoznat nieco nove ako je prva laska, prvy vztah skvele zazitky.. Uz som z toho unavena ako mi nikdy nic nevychadza jedine tak zlomene srdce v tomto som najlepsia:((( dakujem ak ste si to cele precitali ja vlastne ani neviem preto to tu pisem, potrebujem sa vyrozpravat..

Libertz

opytam sa narovinu, aky typ chalanov si vyberas? Ked je to nejaky bad boy style sa necuduj to je bezne a takych zazijes este vela. Kde ich spoznavas? Ja by som ti v tomto vedel poradit, dokazem dost odhadnut spravanie chalanov a co co znamena. Plno holek v tvojom veku je dost naivnych a necha sa oklamat chalanmi, tymi najvacsimi "borcami" a potom sa cuduju ako s nimi vybehnu. Ak chces napisem sem mail a mozem ti cez to potom radit konkretne.

Josipe

Ahoj. Možno ti trochu odlahne ale nie si jediná ktorá má nešťastie v láske. Ja mam už 26 rokov a vzťah som doteraz nemala žiadny. ? Myslím si ze si na tom ešte dobre ved 18 rokov je ešte strašne málo na to aby si sa s trápila kvôli láske. Skus svoju pozornosť zamerať na niečo iné ako na vzťahy. Nájdi niečo čo ťa bude baviť a vypĺňať tvoj voľný čas. Veľa šťastia prajem. ❤️