Vypadávanie vlasov - lieky, vitamíny..

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov - lieky, vitamíny..
lujza29

Ahojte, cca 2r dozadu mi začali dosť vypadavať vlasy, mám ich celkom riedke oproti tomu aké bývali v minulosti. Je pravda, že som vysadila antikoncepciu a odvtedy sa vypadávanie zhoršilo (po vysadení sa pridružilo aj akné ktoré mam doteraz). Hlavne vpredu pri čele ich už mám naozaj riedke až mi presvitá koža. Bola som aj u obvodnej doktorky, no z krvi mi nezistila nič, výsledky boli dobré, taktie kožná ktorá mi dala vodičku ale nepomohla... Neviem čo dalej, vedeli by ste mi prosím odporučiť nejake lieky, vitamíny, vodičky, čokolvek? Poprípade na akého lekára sa obrátit. Ďakujem za rady

erikakika

Veľmi dobre to poznám. Tiež mi veľmi vypadávajú vlasy. Niekedy som ich mala husté a teraz ich mám riedke. Pred dvoma rokmi som bola s tým u obvodnej aj kožnej. Predpísala mi len nejaké tabletky a vodičku, ale to mi nepomohlo . Krv mi brali len na štítnu žľazu a tú mám v poriadku. V mojom prípade to vypadávanie vlasov môže byť spôsobené aj zo stredu. Som v neustálom strese, pretože som perfekcionistka a vždy potrebujem, aby bolo všetko dokonalé.