Druhá šanca po rozchode- omyl alebo dobrý nápad?

Príspevok v téme: Druhá šanca po rozchode- omyl alebo dobrý nápad?
Natinati

Ahojte, potrebovala by som od vás radu. Mala som priateľa s ktorým sme boli spolu polroka, viem, nie dlhá doba. Mal kamaráta ktorý ho len využíval, nechával si od neho všetko platiť a volal ho len ked nieco potreboval. Lenže priateľ bol taký slepý voči nemu, že si to neuvedomoval, no ja som to videla a nechcela som aby to tak bolo tak som to povedala. S jeho kamarátom sme sa moc nemuseli a ja sa ani neviem pretvarovat čiže na mne to bolo urcite vidno. Potom som sa dozvedela ze mi klamal a podobne, stali sa veci ktoré ma neskutočne sklamali a rozišli sme sa. Náš rozchod prebehol tak že som odišla od neho domov a najviac ma ranilo to že sa ani len nesnažil za mnou íst a ospravedlnit sa proste žiadna snaha.. posledné čo bolo tak dlhšia sprava v ktorej napisal ako si ma nezaslúži a podobne.. potom prešiel mesiac a on sa medzitým absolutne neozval čo ranilo este viac. Nemal by sa ten kto spravil chybu snazit to napravit? Jedine co som o nom v tej dobe vedela bolo ze trávi cas s tym “kamarátom”. Po mesiaci prišiel vyzváňať na zvonček ale nechcela som sa s nim ani len bavit. Ked mi uz konecne zacalo byt dobre, vtedy sa musel objaviť. Telefonáty som nezdvíhala a na spravy neodpisovala, len pisal ako ma miluje a podobne. Po týždni som sa rozhodla ze aspon nieco napisem, v tom style co odomna ako čaká a podobne.. na další den poslal kvety. Myslíte že je toto správanie typické pre lasku? Prečo by niekto zrazu tak dlhy cas zabudol na nieco co trvalo polroka a potom sa znovu objavil? Ako moze byt niekto tak sebecky a vsetko vzdávať bez boja? cely ten cas sa o nic nesnažil a potom si príde ako velka voda a jednými kvetmi sa snaží zahnať celé trápenie ktorým som prešla. Nemyslite si že druha šanca by bol další omyl? Ako viem že v budúcnosti sa to nezopakuje a že sa pri ďalšej hádke prestane snazit? Povedzte názor. Dakujem

blueberryNN

Mne sa zda, ze toto je skor o tebe a o tvojej tuzbe aby doliezal a sypal si popol na hlavu, ze Ty mas pravdu a ze Ta velmi chce. Mala by si sa zamysliet, odkial tato tvoja potreba pozornosti pochadza. Pripada mi, ze tebe nejde ani tak o to, aby si riesila kvalitu vztahu s nim a ci s nim mas byt, ale skor sa mi zda, ze si chces dokazovat, ze si prenho dolezita, ze za tebou dolezie s prosikom.

petra_peta

Ono to funguje tak, že žena sa najprv vyplače a potom je jej dobre, časom to zoberie ako dobrá voľba , že s ním nie je, No chlapi akosi majú dlhé vedenie a až neskoro zistia o čo prišli a vtedy je už väčšina žie v pohode z rozchodu. Ja ti radím, nedávaj mu druhú šancu, uvidíš zase ťa sklame a ty budeš zase nešťastná a keď vie, že mu to prešlo spraví to znova, znova mu budú prednejší kamaráti ako ty

fonte

Hovori sa, ze radsej neskoro, ako nikdy.
Tak prijmi pozvanie a mozte si to vydiskutovat a mozno budete zit spolu, az kym nepomriete.
Alebo ako sa vravi, zili stastne, az pokym sa nestretli.