Aj po malom mnozstve alkoholu mi je zvlastne

Príspevok v téme: Aj po malom mnozstve alkoholu mi je zvlastne
Ella-6

Ahojte stretol sa niekto niekedy s tym ze aj po mensom mnozstve alkoholu napr: 1 poharik vinka alebo , 1stamprlik vajecneho likeru co ma len 17 percent by sa citil tak zvlastne ako keby uz opito trocha ? Mne hned ale ze fakt hned ako dopijem hned mi tak otazeju nohy strasne a citim sa trosku ako opita . Trva to chcilku max pol hodku a prejde to ... nechapem tomu ..nepijem ale sem tam si dam ked niekto pride a ze nieco chxeme zapit tak si dam 1 max dve pohariky vinka . Len ma to tak zaujima ze co to je preco sa mi to deje . Inak uzivam egilok na tep srdca a citalec AD a to najslabsie ci by to mohlo byt preto ale to pochybujem uzivam to len rano a uz dlhodobo

mala_sovicka

niekto neznesie ani len trochu a mozno aj ta kombinacia s damymi liekmi ti nepasuje. snaz sa mu vyhnut a budes mat pokoj

ahjajjaj

Ella, aj mne býva divne aj po malom množstve alkoholu a bolo to tak aj pred užívaním antidepresív. Ide vlastne o to, že organizmus si na alkohol ešte nezvykol a vlastne je to správne. Pri požívaní antidepresív by si však alkohol nemala vôbec požívať a ak si predsa len príležitostne dáš, tak fakt len symbolicky.