Kolegialno-kamaratsky vztah

Príspevok v téme: Kolegialno-kamaratsky vztah
Karula

Dobry vecer,
mam kolegu, ktory u mna Par tyzdnov byval(pretoze na firemnom byte bolo dosť ľudí) a mala som ho kamarátsky rada, tak som mu navrhla,že sa môže pár dni u mna vyspať na gauči. Nakoniec z toho bolo pár týždňov, je normálne že som k nemu vyvinula hlbšie pocity, bol to ako vzťah bez intímneho života. Veľa sme sa rozprávali, varili spolu, pracovali, proste všetko. Dokonca má začal aj sexuálne priťahovať, hoci som si ešte pred pár týždňami myslela že by sa medzi nami nič nemohlo vyvinúť.
Predstavil má babke, začal plánovať spoločný čas, dovolenky. Pritom mi naznačil, že medzi nami nič nemôže byt lebo sme kolegovia a musíme si dodržiavať kolegialno kamarátsky vzťah. Občas som z neho mala aj pocit že má má rad a potom zasa že chce byt iba kamarát. Povedala som mu, že by mal odísť lebo sme ako manželia a ja ho mám zo dňa na den radšej. Odpovedal iba že mám pravdu, ale neviem sama čo cítim a nechcem si nechať ublížiť. Čo si o tom myslite?

Karula

Ahojte, vďaka za názory.

Pochopil to a odišiel ale kľúčik stále má, nechápem, prečo mi ho doteraz nevrátil.
Ja nemám dôvod byt na neho nepríjemná, nič mi neurobil.
Ani na pílu netlačím, to určite nie. Ja som si práveže myslela, že sa to posúva zasa do normálu, ale dnes mi jedno dievča čo u nás pracuje na dohodu povedalo, alebo sa má skôr spýtalo, či ho mám rada, lebo sa na neho určitým spôsobom pozerám. Ona si napríklad mysli, že on si to nevšimol, pretože je niekde vo svojom svete prace. Mne pripadá naša komunikácia úplne normálna, my sa proste tešíme, že sa vidíme, pekne sa oslovujeme, zasmejeme sa. Dnes večer mi volal asi o pól 9, kvôli účtenke? To je hádam vtip, nie ?
Mame sa radi určite ale otázne je v akej miere. Radšej po tom pátrať tiež už nebudem, ušetrím si sklamanie.

manzelka

Obaja si držíte odstup, ho ci je evidetné , že ani ty mu nie si ľahostajná. No je to spávne držať si odstup, kolega a aj patrner v živote, tak to nerobí dobrotu

zuzimulka

mne to pride tak, ze ty aj k nemu nieco citis, mozno by si aj skusila ale on sa boji a nechce riskovat, ze by sa medzi vami nieco zle stalo a cele by to skoncilo. podla mna by si mala nechat tomu cas a uvidis. netlac na pilu.

slobodnemaciatko

No ty moj kvet, ak v niekoho ociach stupne takyto prasivizmus, tak to je na liecbu u oboch.
To su rady mimo misu, nie ze mimo temu.

lenyia

Podľa toho čo opisuješ tak tiež mi to príde, že sa bojí toho vzťahu s tebou, lebo ste aj kolegovia a nechce, aby sa medzi vami niečo pokazilo. V čom ho aj chápem.

hellkazuza

myslim si, ze tiez k tebe nieco citi, len sa toho boji, kedze ste aj kolegovia a nechce, aby sa nieco medzi vami pokazilo.

Carie

Muzi si nevazia citlive a dobre zeny. To je total blbost co robis, ze si mu jemne naznacila ze by mohol odist, ak sa mu teda nahodou chce. Musis mu uplne jasne a bezcitne povedat ze si mu uz pomohla dost a trvas na tom ze sa co najskor odstahovat a je ti jedno kam pojde. Tvoj byt nie je ziadna ubytovna pre dementov co si nie schopni ani byt prenajat, ani izbu v ubytovni vybavit tak nech sa prace. Uvidis, ze extremne stupnes v jeho ociach ked ho vyhodis jak prasiveho psa. Muzi si nevazia prilis dobre zeny a zneuzivaju ich, tak ako ta aj on zneuziva. Plati ti aspon polovicu najmu? Alebo ked tam chce zostat tak mu daj premrstene najomne a tvrdo to od neho ziadaj, zaroven mu zakaz pouzivat kuchynu aj pracku. Nech si vozi spinave veci do pracovne. Ak zostanes makka, bude ta len vyuzivat.

Karula

Ahojte dievčatá, vďaka za váš názor. Ono to je trošku zložitejšie, ja som manažérka jedného projektu, ktorý sme spolu rozbiehali, on zasa jedného nového, s ktorým mu pomáham. Vyjadril sa takým štýlom, že nechce, aby sa niečo pokazilo(myslím, že sa práve toho bojí, ak vy niečo nevyšlo, že dám výpoveď). Keď sme sa spoznali, mal priateľku, do ktorej bol veľmi zamilovaný a je možné že sa ešte nespamätal z rozchodu. Jemne som ho požiadala aby odišiel, ale kľúčik mi nevrátil.
Ja som žena veľmi temperamentná, rozhodná ale keď mám niekoho rada, tak sa správam veľmi citlivo. Myslím, že on sám možno ani nevie, čo chce a na takéto zahrávanie sa s mojimi pocitmi je ma škoda.
Stále ma síce neopúšťa myšlienka, načo mi teda o sebe toľko toho hovoril a spoločne plánoval, keď chcel byt iba kolega a kamarát, doberal si ma,neviem či sa takto správajú muži, ktorí od ženy nič neočakávajú, to má veľmi mätie.

mala_sovicka

mozno ta ma rad aj on, len chce predist tomu, aby ak by sa nahodou nieco pokazilo, ste sa museli potom este aj v praci obchadzat. mozno ma nejaku zlu skusenost z predchadzajuceho pracoviska alebo vztahu