Slinný test na covid

Príspevok v téme: Slinný test na covid
Al-gajda

Dobrý deň, chcemsa len spýtať, či nemáte niekto skúsenosť. Z určitých dôvodov sa nemôžem a nechcem otestovať testami z nosohltana a tak rozmýšľam, že si kúpim certifikované slinné testy? Uznajú mi ich? Samozrejme, že do toho pohárika alebo čo toje napľujem priamo pred nimi. Že či ma nebudú chcieť aj tak otestovať tými špajlami. Pretože aj tak slinné testy sú x krát spoľahlivejšie.
Vďaka.

Jamesjoe

Are you looking forward for buying something cool? You should visit our website then where we've got a huge categories of fashionable and trendy jackets such as Gaming character's jackets, Biker jackets, Leather jackets and much more. If you want to buy, simply click on the link. All Black Suit

ovomaltine

tu u nas testuju stale z nosohltana vlastne az z mozgu ako je to neprijemne a bolestive, za 5 eur.

Vlastne ako je to, ked potrebujem ist k lekarovi a on chce test, mozem sa otestovat sama? alebo moze to vobec pozadovat? Dakujem pekne.

Al-gajda

No hej, je to svinstvo. Ale tak radšej dám zarobiť lekárni ako hentemu blaznovi z Trnavy(vulgarizmy radšej nenapíšem). Testovanie nemá zmysel, to už každý človek so štipkou rozumu musel dávno pochopiť. Slinné testy sú určite spoľahlivejšie, aj preto si ich spravím radšej, než si nechať narvať špajlu do mosa...

Al-gajda

Ja som chcel len vedieť, či náhodou niekto nemá takúto skúsenosť, že sa chcel dať tiež otestovať radšej slinným testom, lebo tie z nosohltana nie sú určené na bezpríznakových, viď. príbalový leták. Ale aj tak vďaka za odpovede. Inak tie testy sa dajú zohnať takmer všade, napr. na doktor max za 10 €, najlekaren za 8 € atď... A sú certifikované.
Stačí dať do googlu slinný test na covid a vyhodí fest veľa výsledkov. A v poslednej dobe je po nich veľký dopyt, pretože sú často vypredané,tak snáď ich uznajú, veď inak by boli vlastne k ničomu...

vanes11

viem že deťom na testovanie zadovážil štát tieto slinné testy, no či sa dajú niekde zohnať to neviem , ale pochybujem. ja som sa bola dať včera otestovať a mi povedala že maju nove testy, ze tieto sa nepchaju tak hlboko, nebolelo to len zasteklilo

jesenikovael

Treba si to konkrétne u danej skupinky vyzistiť, či budú ochotní ťa takto otestovať. My ti nevieme povedať, záleží od ochoty zdravotníkov.