Totálna a dlhotrvajúca zhoršujúca sa erektilná dysfunkcia v nízkom veku

Príspevok v téme: Totálna a dlhotrvajúca zhoršujúca sa erektilná dysfunkcia v nízkom veku
jackieboy84

Mám 37 a už od 28-30 trpím veľmi silnou erektilnou dysfunkciou, ktorá sa stále zhoršuje. Najskôr to bol len problém s erekciou samotnou, teraz už však strácam aj cit v penise a mám problém vôbec dosiahnuť orgazmus. Erekciu už samostatne dosiahnuť nedokážem vôbec a tento stav sa stále a stále zhoršuje.Vystriedal som už asi 4 urológov, prvý sa mi len vysmieval, že som na to ešte mladý, potom mi predpísali viagru, neskôr cialis. Nejaký efekt majú, ale aj ten slabne. V tomto veku to navyše predstavuje dosť veľký finančný náklad.

Dvaja urológovia ma presvedčili na terapiu rázovou vlnou, ktorú som absolvoval dvakrát s odstupom 2 rokov. Ani jedenkrát to nepomohlo, situácia sa stále zhoršuje.

Mám vysoký systolický tlak, na ktorý som sledovaný, lekári zatiaľ hovoria, že to nie je na lieky a dodržiavam režimové a stravovacie opatrenia. Nie som obézny, som skôr chudý a cukrovku nemám. Testosterón mám vraj normálny.

Čo sa ešte dá robiť a existuje vôbec na Slovensku urológ, ktorý by vedel aspoň zistiť, prečo sa to deje? Už som celkom bezradný.