Konečne som našiel spoľahlivý internetový obchod

Príspevok v téme: Konečne som našiel spoľahlivý internetový obchod
Marek1561

Chcem sa s vami podeliť o tom, ako som našiel konečne spoľahlivý internetový obchod. Po množstve sklamaní, napríklad zlá komunikácia, pomalé dodanie, vysoké ceny, nekvalitný tovar... som konečne nešiel e-shop, ktorý spĺňa všetky moje kritériá - veľký výber, dobrá cena, profesionalita, kvalitný tovar. Je to e-shop www.primsport.sk
Navyše sa dá teraz u nich využiť zľavový kupón, stačí zadať kód FzMoZ7. V poslednom čase nakupujem športové vybavenie len od tohto obchodu a nikdy ma nesklamal. Je pravda, že ak tovar nemajú na sklade, tak dodanie je do 2 týždňov, ale väčšinu vecí majú na sklade ihneď. Zatiaľ sa špecializujú na značky, Kelme, Mikasa, Joma, ale postupne vraj rozširujú celý sortiment a pridávajú nové a nové značky. Nedám na nich dospustiť. Sú jednotka.
Upozorňujem, že toto nie je žiadna reklama, nemam s nimi žiadny vzťah, ani spoluprácu, LEN SOM U NICH PÁR KRÁT NAKUPOVAL.

Marek1561

Určite sú aj mnohé ďalšie, ale po sklamaní zo známych reťazcov som sa rozhodol pre menej známe a nedám na to dopustiť.