Tlaky/bolesti/pálenie na hrudi

Príspevok v téme: Tlaky/bolesti/pálenie na hrudi
ivana3179

Ahojte,
chcem sa opýtať, či by ste mi nevedel niekto pomôcť s problémom, ktorý ma trápi už nejaký čas. V decembri 2020 som prekonala Covid19 a až do začiatku februára som si myslela, že už je Covid úplne za mnou. Momentálne mám už však 5 dní nepríjemné tlaky na hrudi ako keby také pálenie na hrudi..Tieto isté stavy som mala aj 3 týždne dozadu, kedy som absolvovala pľúcne vyšetrenie, RTG hrudníka, vyšetrenie krvi, interné vyšetrenie..jednoducho podľa lekárov som zdravá ale momentálne sa tak vôbec necítim. Ako som už vyššie písala už 5. deň mám hrozné nepríjemne tlaky na tej hrudi a je to naozaj nonstop..aj cez deň, aj v noci..užívam aj zvýšenú dávku magnézia aj vítamíny B, aj milgammu N na odporúčanie lekárky a mám pocit, že nič z toho nezaberá. Veľmi ma to obmedzuje v normálnom fungovaní ale mám pocit, že moja obvodná lekárka mi už nevie inak pomôcť ako mi pomohla pred 3 týždňami. Už som z toho zúfala, som nepríjemná na všetkých kvôli tomu, nervozna stále..už som sa aj objednala ku psychiatrovi, kedže som sa dočítala že takéto stavy môže ukazovať aj nejaký psychický problém ale všade čítam, že taketo uzkostné stavy/panické poruchy trvajú len chvíľku max. pár hodín a tieto moje tažkosti trvajú intenzívne niekoľko dní vkuse. Už som naozaj z toho zúfalá, neviete mi poradiť o čo by mohlo ísť? Ďakujem pekne.