Nechce mi dať potvrdenie

Príspevok v téme: Nechce mi dať potvrdenie
Pasta

Ahojte. Skúsim sa spýtať, možno niekto toto už riešil. Bola som nachladená, príznaky vôbec neukazovali na Covid, ale zostala som pre istotu doma na home office. Po pár dňoch som stratila čuch a zavolala lekárke. Tá vravela, že teda Covid mám a keď som už doma 5 dní, na test nech ani nejdem, keďže od pozitívneho výsledku by sa mi znova počítalo 14 dní izolácie. Teraz ku koncu izolácie mi ale doktorka nechce vystaviť potvrdenie, lebo nemám Covid podložený testom... čo môžem robiť? Nebudú mi antigénové testy ukazovať pozitivitu? Ďakujem

Niktonic

ty si to nemala ako vediet.. chybu jednoznacne spravila ona.. mala ti proste vystavit potvrdenie, no teraz je to uz nejaky cas spatne, neviem, ci si ho dokazes vybavit.. skusala si nieco behom toho casu?

Eva531

Neurobila si ziadnu chybu a nemas si co vycitat. Iba si sa riadila pokynmi lekarky. Chybu urobila ona. Urobila si z teba somara a teraz sa z teba rehoce. Zmen praktickeho lekara, aby si sa pre buducnost vyhla dalsim problemom s nou. Co sa tyka corony, ani ten s najmiernejsimi priznakmi covid nevymizne z cloveka skor, jak za tri tyzdne, takze este mas casu habadej ist na ten test. Corona nevymizne z teba po piatich dnoch za predpokladu, ze ju naozaj mas. Chod cim skor na test, este dnes, najskor zajtra a daj si veci do poriadku, len neviem, ci sa cez vikendy testuje. Keby aj nie, tak skus rychlo este dnes a keby to nevyslo, tak v pondelok. Pokial mas coronu, test vykonany v pondelok ju zarucene ukaze. Vysledok testu si nezabudni pre istotu skopirovat, lebo pri hentakej doktorke nidky nevies...

daniela2

choď sa dať otestovať teraz. Ak by si mala pozitívny test, ostaneš ešte 10 dní doma a oddýchneš si. Ale budeš mať aspoň potvrdenie, že si vírus prekonala. A keď si už negatívna, tak na to kašli.

manzelka

To že si nebola na teste bola chyba veru :/ No je možné, že keby sa dáš teraz otestovať, tak ostaneš pozitívna a si doma ďaľsích 14 dní :/

bozinka55

rozhode si mala ist na test a mohla si byt na pnke, jedna moznost j este dat si spravit test na protilatky, potom by si mohla dat potvrdenie o prekonani covidu, no ten test si budes musiet zapalti :/

majcino

Nič. Nemás žiadne potvrdenie, že si proste covid mala. Spravila si chybu, že si na ten test nešla. Ak chceš potvrdenie, mala by si ísť na test a ak ti víde pozitívny, tak budeš bohužiaľ musieť zniesť tú karanténu