Chcem sa opýtať

Príspevok v téme: Chcem sa opýtať
torendo

Dobrý deň. Chcel by som sa zdôveriť s istou vecou.
Mám 23 rokov a žiaľ zdravotne som natom mizerne a beriem invalídny.
Naštastie postupnou rehabilitáciou sa to môže zlepšiť (aspooň by malo).
Už veľa rokov si prajem mať dievča ale to nie a nie prísť.
Na jednej strane chápem, že mám prekliaty osud ale zase mentálne si myslím, že som v poriadku len pohyb je kameň úrazu.
Neviem či by zdravé dievča vôbc bolo ochotné komunikovať s niekym ako ja.. A baby, ktoré su na invalidnom asi neexistujú.
Bral by som aj kamarátku aspoň na písanie.
Viem že to není štandartný spôsob na zoznamovanie ale vo mne je obrovská túžba sa s niekym zoznáiť.
Najlepše z prešovského vkraja odkiaľ pochádzam
Ved kto by s tým nemal problém môže sa ozvať...
Hovorím mentálne som zdravý len zatiaľ pripútaný k posteli ale cítim žeby sa to mohlo zmeniť a tvrdo pracujem nato a taká kamarátka by m mooohla aj psychicky pomôcť

torendo

Chcel by so len krátko reagovať na jeden komentár.
Ja si o sebe nemyslím že som bezcitný alebo sebecký, len som možno v príspevku zle sformuloval vety.
To len chcem dať do poriadku.

torendo

Chcel by so len krátko reagovať na jeden komentár.
Ja si o sebe nemyslím že som bezcitný alebo sebecký, len som možno v príspevku zle sformuloval vety.
To len chcem dať do poriadku.

miki25

Najlepšie by bolo, keby si sa dal do, ako takého poriadku, aby si mohol chodiť von. Vonku sú neobmedzené možností len ich využiť. Hoci teraz je to ťažké. Na to aby sa úspešne zoznámil s niekým tak musí byť ťa v prvom rade vidieť. Tým, že budeš na očiach spoznáš veľa žien. Ja som nejaké kroky urobil, ale nájsť nejaké mladé dievča je ťažké. Spoznal som aj jedno, ale vzdal som to, lebo pochopil som, že s ňou udržiavať akýkoľvek vzťah je veľmi ťažké. Má 24 rokov a rodičia nepúšťajú ju vôbec vonku. Neviem, čo vyparátila vo svojej mladosti, že sa správajú tak ako správajú. Občas ju však stretnem. Nevadí prídu nové dievčatá len treba ísť za nimi. Korona už rok mi bráni, aby som niekoho spoznal a pochodil nejaké výlety zo zväzu zdravotne postihnutých a tak... Verím, že nebude to trvať dlho už... Viem veľmi dobre, že čo mám robiť...

bozinka55

drzim ti palce, ak chces kamosku skus nejake zoznaky no povedz im o sebe pravdu. rozhodne neklam o svojom zdravotnom stave, lebo to ti nic dobre neprinesie.

slobodnemaciatko

Skor rozmyslaj cim mozes ty niekomu obohatit zivot, nie, co ti kto moze priniest.
V tom je rozdiel medzi sebectvom a laskou.