Ako je to s nápadníkmi

Príspevok v téme: Ako je to s nápadníkmi
morningcoffe

Ahojte, možno trochu zvláštny názov témy. Ale posledný mesiac dva som bola von nezávisle s 3 chalanmi. Kedže pred pár mesiacmi som prekonala jeden rozchod (aj keď iba po krátkodobom vzťahu) nechcela som sa s ničím ponáhľať, ale na druhej strane mám 28 a ostala som v takej situácií že som bola aj bez práce a sama na byte tak na mňa tá samota aj to že nemám frajera celkom slušne doliehala. V tom čase mi začali písať cez FB takí traja chalani. Jeden si ma pamätal z nejakej dávnej párty, druhý ma zase našiel tak že som lajkla nejaký príspevok a páčil sa mu profil a tretí je dlhoročný kamoš ktorý mi len tak začal intenzívnejšie písať. So všetkým som mala cca 2 stretnutia ale nie naraz tak v priebhu mesiaca a pol...ale čo ma tak trápi a mätie že ani po jednom tom stretnutí nenastalo niečo ako žeby mi ten chalan začal intenzívne a písať a prejavovať taký každodenný záujem. Jeden sa ozval síce hneď ale ďalšie stretko bolo až o 2 týždne. Druhý mi zase písal každý deń asi týždeň ale po druhom stretnutí sa odmlčal. Tretí mi zase nenapísal 4 dni, potom jednu vetu, potom 5 dní nič ale zato ma už 2 krát volal na stretko.Som z nich celkom zmätená že ako to celé brať, či je také správanie normálne alebo čo znamená, keď sa tak dlhšie neozývali už som sa s tým vyrovnala ok, asi som im bola nesympatická ale potom po týždni ma zase volajú von a tak. Už som si povedala že asi je čas všetko to ukončiť a ísť ďalej životom single..a druhá možnosť mi našepkáva že veď s nimi môžem mať občasné kamarátske vzťahy len neviem či v mojom veku je to riešenie mať takéto občasné kamarátske vzťahy s pomerne nezmámimi chalanmi spoznanými cez net. Možno sa pýtate že asi by som si mala vybrať iba jedného, ale asi len pri jednom cítim tak fakt iskru no ten sa správa najviac podivne a nejednoznačne a na stretku používa aj trochu ironický humor čo ma dostávalo dosť do rozpakov. a trošku som pri ňom strácala sebaistotu. Aký je váš názor? nechať ich všetkých tak že pokiaľ nebojujú jasne a nemajú jasný záujem alebo ako ? keď som to s jedným už chcela ukončiť s tým že vnímam že jeho záujem nie je taký intenzívny tak začal riadne bojovať ale po týždni sa zase odmlčal a ja už nechápem :D

hellkazuza

ked ta volaju von, tak chod a uvidis co bude casom. kazdy vztah zacina najprv tym, ze dvaja ludia chodia von a spoznavaju sa.

manzelka

Možno tamn u nich neprebehla chémia ako sa hovorí :) Veľkú hlavu by som si z toho nerobila, možno to robia preto prečo aj ty z nudy, samoty z toho že sa dokopy nedá kam ísť.

slobodnemaciatko

Je zakaz vychadzania a ty si davas stretka s chlapmi z netu?
Si pre nich nezaujimava, rozmyslas, ktoreho si vybrat, ale nemam pocit, ze by si bola ty ta, ktora si ma z coho vybrat, ked o teba nejavia zaujem.

dudinka57

Pokial medzi nimi nie je ziadny, s ktorym ta to do vztahu proste nejak viacej taha, tak by som asi neriesila s nimi vobec nic. Nemas v tom podla mna sama jasno a mozno by ti dlhsia chvila osamote prospela

daniela2

Aj Ty aj oni sa stretli nezáväzne. Naďalej je to s nimi v nezáväznej rovine. Ten, ktorý Ti po 2. stretnutí prestal písať, nemá o vzťah s Tebou záujem. A tí ďalší dvaja sa ešte nerozhodli, čo vlastne chcú. A to zatiaľ podľa všetkého nevieš ani Ty.

ovomaltine

Co ta potom, ako sa oni spravaju, ty si vyber, ktory sa ti paci a na toho sa sustred. Ked to s nim nevyjde, tak pridu nove moznosti.