Velmi hruby penis

Príspevok v téme: Velmi hruby penis
nastuska99

prosim poradte mi,som este panna,a chcem mat sex so sv.priatelom,zatial sme sa len prstovali,ale mne sa zda jeho penis hrozitansky hruby,sice nemam skusenosti s inymi ale len tak z obrazkov,ja som take hruby este nikdy nevidela,aj sa bojim mat s nim sex,kde to preboha do mna napcha...pomocc, ja neviem,alebo sa mi to len zda,alebo penisy su vacsina take hrube, skuste okolo toho nieco popisat. dakujem....

nastuska99

priemer presne neviem,ale ked som si to tak hodila cez pravitko a priblizne co som videla,tak to moze byt aj 6-7 cm, sa mi zda.Boze ja sa tak bojim,je to straaasne hrube....

D_nika

no ci dlhy, alebo hruby, alebo oboje... zienky, nebojte sa, nejako sa do vas dostane, len sa nesmiete BAT!!! to potom sa stiahnete cele a nebude moct - stalo sa kamoske.. proste mu musis verit a aj ked to bude boliet spociatku, potom to stoji za to.. len BEZ STRACHU RADIM!!!

petranka224

uz nikto nic?? prosim este piste,tato tema zaujima aj mna,ja sa este sice nechystam mat sex,ale tiez mam priatela,sme sice este len v zaciatku vztahu,ale uz som si vsimla,ze ma toho v gatiach tiez dost,ani nie ze dlhy, ale straaaasne hruby, doslava ze taka gula. Uz teraz mam strach,ako to do mna dá...prosim piste este,ake mate skusenosti.

jarinka

aj ja som mala taky problem s priatelom, prve 3 razi to bolo otras, bolelo to , ale potom, uvidis, tvoje telo sa prisposobi, neni sa coho bat, musi ist do teba ale velice pomaly a najdete potom polohy ktore vam vyhovuju. ved si zober ked zena porodi dieta, aku ma hlavicku, tak sa neboj, taky hrubsi penis sa do teba urcite dostane