Existujú anjeli?

hannah515

Ano existuju...Bez ohladu na to či v nich ludia veria alebo neveria ...existuje velke množstvo duchovnych bytosti - energie a su bud pozitivne vysoke alebo negativne nizke ...
my zijeme vo fyzickom materialnom svete a tak ich nevnimame su niektori ludia ktori sa dokazu naladit na ich frekvenciu a vnimat ich ale vacsina ludi nie...
A po tomto fyzickom svete vsetky duše odchadzajú do duchovného sveta teda do inej formi bytia...caká to naprosto každého jedného aj toho čo v to neverí ....

tonino

samozrejme ze existuju, su to jemnohmotne bytosti vo vyssich dimenziach, ktore vacsina ludi svojimi zmyslami nevnima...konkretne anjeli su v paralelnych svetoch ktore vibruju na vyssich frekvenciach a demoni su v nizsich frekvenciach..."nas" 3D svet je niekde v strede

simka111

Ja verím, že existujú, dokonca som o tom presvedčená.. a že prečo??? to si nechám pre seba :)

Skúste si prečítať knihu od Lorna Byrne - Anjeli v mojich vlasoch, má aj iné, ale názvy si už neviem.

Osobne si myslím, že keď človek chce, dokáže nadviazať kontakt zo svojím strážnym anjelom :)

humienka5

zaujimava tema ja sice neverim ale ked sa mi stane nieco zle a ja obidem bez ujmy na zdravi tak vzdy si poviem ze stali pri mne vsetci strazny anjeli :)