som vadný ?

Príspevok v téme: som vadný ?
Aver

Keď hrám hru občas sa cítim dezorientovaný niaku 1 sekundu a trochu ma zabolí hlava dostanem pocit na odpadnutie na niakých 10 sekúnd vždy sa my prebehne hlavou čo sa stalo potom ma začnú bolieť oči zle my není nič ani unavený som není ale neviem čo to je strávim celý deň za Pc mám okuliare mám problémy z chrbtom som chudý a výsoky vďaka za odpoveď (mám to odmalička) mám 15 rokov

Ďakujem za odpovede

zaricitka

ja by som bola povedala, ze za tymi hrami proste travis mnoho casu a zabudas napriklad aj na pitny rezim. isto si pomozes, tak taketo vysedavanie za pocitacom a hrami proste obmedzis

bozinka55

vobec nie si vadny ako si myslis len tym ze mas hlavu zaborenu v telefone alebo tablete ti nedokrvuje tak mozog ako by malo,ked stale pozeras smerom dole.

manzelka

Nie si vadný iba znudený, skús sa radšej pozrieť do kníh ako čumieť do telefónu, určite ti to dá viac

Mintenker

Problem dnesnej generacie.. vyrastaju z nich analfabeti ktorí sa nevedia ani najesť bez toho aby im niekto zohrial jesť.. máš 15 a niesi vadný iba ti chýba otcovske zaucho a vypnutie pc aspom na mesiac (mimo vevi do skoly samozrejme) a hned by si nemal ie stavy.. ked si predstavim ze taketo individua(nemyslim konkretne teba) nam maju raz robit na dôchodky tak sa bojim he sa ho ani nedožijem