Nie je pripraveny na vztah

Príspevok v téme: Nie je pripraveny na vztah
Tiffany13

Ahojte, uz davno riesim akoby taky maly problem. Na konci roka 2020 som spoznala uzasneho chlapca. Zacali sme si pisat a nebolo to len hocijake pisanie si preberali sme vsetky mozne temy, zistili sme ze sa nam pacia rovnake veci no jednoducho mame kopec spolocnych zalub. Chodievali sme spolu von hodiny sme travili spolu,rozpravali sa zdalo sa to ako neskutocny sen pre mna ze som konecne stretla niekoho s kym si uzasne rozumiem. Samozrejme laska mi pomutila hlavu a mne sa co raz viac a viac pacil. Bolo vidiet na nom ze citi to iste. Jednoducho videla som tie pohlady,signaly ked sa chlapcovi niekťo paci. No zrazu nasa komunikacia zacala upadat. Pisali sme si co raz menej az kym sme dosli do stadia ze si nepiseme teda uz iba z casu na cas. Nevedela som kde som spravila chybu, ci som povedala neco zle a dotklo sa ho to jednoducho som bola zhrozena a velmi zmatena. No napokon som zistila cez kamaratov ze sa zlakol vztahu a preto cuvol. Ja som nad vztahom po pravde ani nerozmyslala kedze som chcela vidiet co bude s nami dalej ani som nic nenaznacovala ze by sme to mali skusit.. teraz su to uz pomaly 4 mesiace od toho a ja sa neviem cez neho preniest. Naozaj sa dokazem rozplakat nad uplnymi malickostiami ktore sme spolu prezili. Bolo vidiet ze mu na mne velmi zalezi ale teraz sa k sebe spravame ako keby nic. Ved jasne v podstate k nicomu nedoslo ale aj tak si nemyslim ze clovek ktory zacne prejavovat iste city sa zmeni len tak z dna na den a tvari sa ze mu na tej osobe nezalezi. Neda sa to viem dobre o com hovorim. Ja vlastne chcela som sa niekomu vyrozpravat a nemam ani komu. Chcela by som vediet co si o tom myslite bude to este niekedy znova take ako predtym? chodenie von pisanie si az do skoreho rana atd atd. alebo je mozne ze sa niekedy dame do vztahu? neviem co si mam o nom mysliet. Ked sme spolu vonku teda vacsia skupina ludi nie len my sami tak mi stale napise napis mi ked dorazis domov. A to je velmi zlate lebo je vidiet ze mu na mne stale zalezi alebo napise mi na sviatok ak mam. Ja rada by som ho chcela opat ziskat. Je to tazke neviem sa cez neho preniest a vlastne neviem ci to vobec chcem ja sama neviem co mam robit:(

ahjajjaj

Neviem, či sa dáte dokopy. Nepripadá mi to veľmi pravdepodobné. Navyše keď sa stiahol, je lepšie nechať to tak a nesiliť, lebo sa to ešte zhorší.
Skús si pozornosť orientovať trochu iným smerom a zamestnať sa niečím iným, aby si nebola smutná. Niečomu, z čoho budeš mať dobrý pocit. Trebárs postarať sa pár dní o psíka z útulku, ktorý sa lieči práve po veterinárnom zákroku, alebo niečo podobné. Ak máš 18 a si zdravá, choď darovať krv. Hneď Ti bude lepšie na duši.