Ochorenie štítnej žľazy

Príspevok v téme: Ochorenie štítnej žľazy
divna_osoba

Dobrý deň,
Nedávno mi zistili,že mám zníženú funkciu štítnej žľazy,pretože som v poslednom čase veľmi pribrala,aj napriek tomu,že tancujem,cvičím a športujem.
Mám iba 18 rokov,ale už teraz viem,že raz by som chcela bábätko. Veľmi sa bojím, vyliečim sa za pár rokov aspoň čiastočne,aby som mohla mať zdravé dieťa?

topwellw

finding the right skills to your startup might be easier with those proven hiring guidelines. 
learn how to attract and maintain gifted human beings. read an interview with exgoogler david
 bizer. highlights: we're a group of startup fans, we've a 、global reach
www.topwellwrite.com

La

petr strelka,

Mohol by si to vysvetliť tu na fóre? Mohli by si to prečítať aj ďalší ľudia, ktorých trápi problém so štítnou žľazou. Pomohol by si tak širšiemu publiku.

Verím tomu, že budeš ochotný tu verejne prezentovať čo treba robiť. Zdá sa, že problém s písaním dlhých správ nemáš. Samozrejme tým, že sa verejne podelíš o informáciu, vyznieš serióznejšie. Teraz pôsobíš nedôveryhodne.

Je tiež zaujímavé prečo chceš písať napr. cez FB. Väčšina ľudí tam má osobné údaje (to len na margo). Prečo súkromná správa? - treba niečo skrývať?

petr strelka

Ahoj, chápu, že v tomhle věku je to dost frustrující, právě i z důvodů, které jsi sama napsala.
Snížená funkce štítné žlázy je zapříčiněná primárně toxickým znečištěním a zanesením organismu a následně také činností špatných bakterií, virů a patogenů, které v těle mohou přežít právě jen v případě, že tam už je znečištěné a toxické prostředí.
Ve své podstatě to není ani tvoje vina, dnešní strava a spoustu dalších věcí, které běžně používáme jsou doslova napuštěné jedy a bohužel některá těla se s tím dokáží nějak vyrovnávat, u některých se výsledek objeví už v 18ti letech
Jednoduchým řešením je vyčistit své tělo a zbavit ho tak všech těch věcí, které jsem jmenoval, protože právě ty snižují funkci štítné žlázy, štítná žláza se totiž nachází v destruktivním prostředí, když se prostředí vyčistí, štítná žláza se sama zregeneruje a vrátí zpět do rovnováhy. Je to na rovinu řečeno účinnější a i šetrnější způsob než jakékoli léky, které naše tělo ještě víc zanášejí a pouze léčí symptomy, ne však příčinu.
Nadváha, kterou zmiňuješ, je až symptomem právě snížené funkce štítné žlázy (jeden z nejčastějších symptomů).
Sám jsem se dostal stejným způsobem, který popisuji ze stavu, kdy mi fungovala slinivka na 50% (mně je mimochodem 17, takže trochu podobná story jako ty) do stavu kdy jsem 100%ně v pořádku a znám spousty případů které se dostaly z poruch štítné žlázy přesně takovým způsobem.
Takže ano, minimálně tímhle způsobem se můžeš 100%ně uzdravit a nebude pak žádný problém mít v budoucnu miminko, buď úplně v klidu. :)
Pokud tě zajímá jak konkrétně zrealizovat to, o čem jsem psal nebo k tomu máš jakékoli otázky, tak mi dej vědět a můžeme se spojit například přes facebook. Tady to vysvětlovat by bylo nadlouho.