Ziadam o zrusenie mojho nicku.

Príspevok v téme: Ziadam o zrusenie mojho nicku.
Eva531

Uz niekolkokrat som pisala do pripomienok pre admina, ze ziadam zrusit moj nick, ale doteraz sa mojej ziadosti nevyhovelo. Je mi naozaj luto, ze to musim skusit dokonca cez zalozenie novej temy, ale ja uz naozaj neviem, ako si s tym poradit. Na toto forum som chodievala viac-menej pred 10 rokmi a zaujimali ma iba temy o zuboch. Ked som si ich uz ale precitala vsetky od A po Z, sem- tam aj do nejakej prispela a zistila som, ze sa uz nemam viac co nove o zuboch z tychto tem dozvediet, tak som sem prestala chodit. Mna toto forum nezaujima, nechcem sem chodit a prispievat sem uz zarucene nikdy nebudem. Tak teda naozaj neviem, ci sa tu hra fair-play hra, ked clovek, ktory si tu zalozi nick, si ho nemoze sam rovnako aj zrusit bez nekonecneho vypisovania do pripomienok na admina a ziadania jeho zrusenia, ktore zostava dlhodobo odignorovane. Rovnako nechcem, aby bola moja e-mailova schranka zaplnana kopou reklam, z ktorych mnohe by sa teoreticky mohli spajat prave s mojim nickom na tejto stranke, ktory tu uz ale nechcem mat, no nie a nie sa dopracovat k jeho zruseniu. Samozrejme po jeho zruseni sa moze zrusit aj tato tema, ale skor nie. Je mi jedno ci sem niekto prispeje, ale ak to urobi, mne to neublizi, nech uz by mi napisal cokolvek negativne a zle na moju adresu, mne to len pomoze, lebo to posunie temu, aby neupadla do zabudnutia, az kym nebude moj nick odtialto natrvalo odstraneny a vymazany. Dakujem velmi pekne za uz konecne pripadne kladne vybavenie mojej ziadosti o zrusenie nicku. Majte sa tu pekne.