Ziadam o zrusenie mojho nicku

Príspevok v téme: Ziadam o zrusenie mojho nicku
Eva531

Dobry den prajem. Naozaj mi je to velmi luto, ze to musim urobit cez zalozenie novej temy, ale uz niekolkokrat som pisala do pripomienok pre admina prosbu o zrusenie mojho nicku, no nestalo sa a ten nick tu este stale mam. Ja si myslim, ze ked sa niekto niekam zaregistruje, tak by mal mat pravo sa aj odregistrovat a svoj nick by si mal vediet zrusit aj sam bez nejakych dlhodobych tahanic sa s adminom a bez niekolkonasobneho vypisovania adminovi, aby moj nick odtialto odstranil. Chodila som sem pred 10 rokmi a viac-menej ma zaujimali iba temy o zuboch, ostatne mi boli ukradnute. Ale ked som si vsetky temy o zuboch od precitala od A po Z a sem-tam do niektorej aj prispela a zistila som, ze sa uz nemam co nove dotialto dozvediet, prestala som sem chodit a uz sem chodit ani nechcem a nebudem, tak ja naozaj neviem, preco tu moju ziadost o zrusenie nicku ignoruju a nedaju mi moznost, aby bol moj nick odtialto natrvalo odstraneny a zruseny. Ja neziadam o vymazanie prispevkov a je mi jedno, co s nimi bude. Ja ziadam len o trvale zrusenie mojho nicku a o zabranenie mi znovu sa sem prihlasit, pretoze nevidim zmysel, aby som tu bola natrvalo zaregistrovana, ked sem uz prispievat nechcem a nikdy ani nebudem a zbytocne mi len chodi na e-mailovu schranku kopa hlupych reklam, ktore aj tak necitam a mazem a neviem, ktore z nich mi chodia preto, lebo som tu zaregistrovana, hoci uz roky nechcem byt. Za takymto ucelom by sa tu nemala zakladat nova tema, ale naozaj uz neviem, ako si s tym poradit a ako dosiahnut, aby bol moj nick konecne odtialto natrvalo vymazany a moja e-mailova schranka uz viac nespajana s touto internetovou strankou, asi tak. Samozrejme po vymazani a trvalom odstraneni mojho nicku nech sa odstrani aj tato zbytonca tema. Ked chcete, prispejte, len mi to pomoze posunut temu, aby neupadla do zabudnutia, az kym sa uz konecne nevyhovie mojmu zelaniu o zrusenie nicku.